Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2019

Anasayfa > Vücut Bakımı > Zayıf ve güzel görünmenin ipuçları

Zayıf ve güzel görünmenin ipuçları

Zayıf ve güzel görünmenin ipuçları

Her bayan daha güzel ve de şık görünmek için zayıf ve zarif bir vücuda sahip olmanın hayalini taşımaktadır. Bunun için birçok diyet birçok egzersiz programlarını uygulamakta ve birçok yöntemde başvurmaktadır. Özellikle kış aylarının gelmesi ile doğru verilen kilolar havaların ısınma ile birlikte yeniden kazanılır. Şayet fazlalarımızdan kurtulamazsak eğer bu almış olduğumuz kilolar pantolonlardan, taytlardan, eteklerden, badilerden sarkacağından oldukça kötü bir görünüme yol açacağından hiç kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Kilo almak kilo vermeye nazaran daha zordur. Uzmanların önerileri ve tavsiyelerine uyarak kilo vermek hem sağlık açıcından oldukça faydalı olacaktır hem de doğal vücut güzelliğini korumuş olacaksınız.Zayıf ve güzel görünmenin ip uçları1 En sağlıklı kilo verme yöntemi yavaş yavaş ve kararlı bir şekilde kilo verebilmektir. Kilo verme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız eğer zayıf ve güzel bir görünüm kazanmak istiyorsanız sizlere vereceğimiz küçük ipuçları ile fazla kilolarınızı saklayabilirsiniz.

Zayıf görünmenin ipuçları

Zayıf ve güzel görünmenin ip uçları3Zayıf görünmenin temel mantığı fazlalık kilolarınızı kamufle etmektir. Ancak giydikleriniz ile kilolarınızı gizleyebilir ve de saklayabilirsiniz. İşte bu noktada sizlere sunacağımız muhteşem ipuçları ile fazla kilolarınızın rahatsız edici bu görünümünden kurtulabilirsiniz.

1-Zayıf görünmek için en etkin yöntemlerden birincisi dik çizgili kıyafetleri tercih edin.

2-Belden üst kısımlarınızda fazlalıklarınızın odluğunu düşünüyorsanız, t.short veya gömlek seçerken çizgi desenliler arasından seçiminizi yapınız.

3-Koyu renkli kıyafetler giymenizde zayıf görünmeniz için oldukça ideal bir yöntem olmaktadır. Özellikle görünümünden rahatsız olduğunu gölgelereZayıf ve güzel görünmenin ip uçları2 koyu renkli kıyafetlerle kamufle edebilirsiniz.

4-Kalçalarınızın güzel görünmesi için koyu renkli bir etek ya da pantolon tercih edebilirsiniz.

5-Göğüs bölgelerinizden rahatsızlık duyuyorsanız ve rahatsız edici bir görünüm kazanmak için geniz ve üzerinize tam oturan geniş koyu renkli kıyafetler giyebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Gülay dedi ki:

    boyum biraz kısa olduğu için kilolu görünüyorum ama normal kilodayım. tavsıyelerınızı deneyeceğim..

Yorum Yaz

maltepe escort