Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Aralık 2018

Anasayfa > Cilt Bakımı > Yüzdeki yağlanmalara iyi gelen 5 çözüm önerisi

Yüzdeki yağlanmalara iyi gelen 5 çözüm önerisi

Yüzdeki yağlanmalara iyi gelen 5 çözüm önerisi

Cildinizin yağlanması her an cildiniz de sivilce çıkabileceği anlamına gelir. Cilt yağlanmaları en çok karın ve yüz bölgesinde görünmektedir. Yağlanmalar dışarıdan cildinize bakmama görüntüsü vermektedir. Cilt yağlanması da hele ki yüzünüzde meydana geldiğinde yaşlı ve pis görüntüsü vermektedir. Yağlı ciltli bireyler için cilt temizliği çok önemli yer almaktadır. Yağlı ciltlerin temizliği çok zor olmasına rağmen tedavi edildiğinde çekici bir görüntü kazanmanızı sağlamaktadır. Cildinizi sürekli temizlemelisiniz. Cilt temizliğinize dikkat ettiğinizde yağlı cildinizden kurtulabilirsiniz.

Yüzdeki yağlanmayı gidermek için tedavi önerileri

Yüzdeki yağlanmalara iyi gelen 5 çözüm önerisi1- Yağlanmadan dolayı meydana gelen kırışıklık ve çatlakları süt banyosu ile çok kolay bir şekilde giderebilirsiniz. Süt banyosu yaparak cildinizi beslemekle birlikte cildinizdeki yağ oranını dengeleyerek cildinizin yağlanmasından kurtulabilirsiniz.

 

 

Yüzdeki yağlanmalara iyi gelen 5 çözüm önerisi2- Her gün düzenli olarak yüzünüzü soda ile temizlediğinizde yüzünüzdeki yağları engelleyebilirsiniz. Yağın artmasını engelledikten sonra soda ile cildinizi sıkılaştırıp pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Soda içindeki mineraller sayesinde cildinizi besleyerek yağlardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

 

 

Yüzdeki yağlanmalara iyi gelen 5 çözüm önerisi3- Yağlı olan yüzünüzü 7 günde 11 kere kil maskesi uygulayarak düzeltebilirsiniz. Kil maskesinin cilde birçok faydası olmakla birlikte en etkili olduğu alan yağ emiciliktir. Yağ emici olan kil maskesi yüzünüzü sıkılaştıracaktır.

 

 

Yüzdeki yağlanmalara iyi gelen 5 çözüm önerisi4 Eğer fazla kilonuz varsa kilonuzdan en kısa zamanda kurtulmalısınız. Düzenli olarak diyet ve spor yaptıktan sonra yağlarınızı eritebilirsiniz. Yağları erittikten sonra ise güzel bir krem ya da maske yardımıyla yüzünüzdeki yağları giderebilirsiniz.

 

 

Yüzdeki yağlanmalara iyi gelen 5 çözüm önerisi5 Bu madde en etkili ve en önemli maddedir. Yağlı cilde sahip olan bireyler yüzünü günde en az 5 kere yıkamalıdır. Yağlı ciltlere özel olan sabunlarla günde 5 kere yüzünüzü yıkadıktan sonra bu sabunlarla yüzünüzü köpürterek yıkamalısınız. Bu maddeyi düzenli olarak uyguladığınızda 1 haftda sonuç alacaksınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz