Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Aralık 2018

Anasayfa > Cilt Bakımı > Yüz temizleyici yoğurt mucizesi

Yüz temizleyici yoğurt mucizesi

Yüz temizleyici yoğurt mucizesi

Pürüzsüz ve bir o kadar mükemmel bir cilde sahip olmaya ne dersiniz? Özellikle birçok kadının hayalini kurduğu ve de ulaşmak için birçok pahalı kozmetik ürünlerine ve güzellik salonlarına her yıl milyonlar ödemektedirler. Aslında bilinenlerin aksine mükemmel ve de kusursuz cilde ulaşmak için milyonlar ödemeye hiçte gerek yoktur. Hemen hemen evinizin ortamında kolaylıkla bulabileceğiniz oldukça da ucuz malzemelerle yüz bakımınızı yapabilir, düşlediğiniz o muhteşem görünüme kavuşabilirsiniz. Oldukça etkin ve tamamen doğal olacağından cildinizde her hangi bir hasra ve de tahribata yol açmayacağından dolayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çünkü kendi ellerinizle hazırlayacak olduğunuz için Yoğurdu yüz temizleyici olarak nasıl kullanabiliriziçerisinde olduğunu bilmenin vermiş olduğu gönül rahatlığıyla bunu kullanacaksınız. İşte bu noktada sizlere yüz temizleme konusunda oldukça etkin olan yoğurt ile etkin bir şekilde yüzümüzü nasıl temizleyebileceğimizi aşağıda başlıklar halinde bulabileceksiniz. Oldukça etkin ve kısa sürede etkisini görebileceksiniz.

Yoğurdu yüz temizleyici olarak nasıl kullanabiliriz?

Yoğurdu yüz temizleyici olarak nasıl kullanabiliriz11-      Öncelikle ihtiyacınız olan şeylerin neler olduğunu sizler için sıralayalım. Oldukça uzun bir liste beklemeyin yalnızca bol yoğurt ve sıcak su yeterli olacaktır.

2-      Makyajınızı çıkarmak istediniz ihtiyacınız olan her şeyi bak kâse yoğurtta bulabileceksiniz. Oda sıcaklığına gelinceye kadar yoğurdunuzu buzdolabınızdan çıkartarak bekletiniz. Ardından başınızın etrafına bir havlu sarınız saçlarınız öne gelmeyecek şekilde.

3-      Elinize biraz yoğurt alınız ve hafif şekillerde yüzünüze yedirerek uygulayınız. Masajı oval ve de dairesel hareketlerle yağınız. İyice ovun ve arından bir mendil ile yüzünüzü siliniz.Yoğurdu yüz temizleyici olarak nasıl kullanabiliriz2

4-      Yüzünüzü temizlemenin yanında taze ve oldukça parlak bir görünüm kazanmak için. Bir kase yoğurdu oda sıcaklığında bekletiniz ve ardından mikro dalga fırına beş dakika atınız ve çok sıcak olmadan yüzünüze uygulayanız.

5-      Yoğurdu sürerken ince tabakalar halinde sürünüz ve tüm yüzünüze yayılmış bir şekilde uygulayınız. Bir süre yüzünüzde kalmasına izin verdikten 10 dakika beklettikten sonra yüzünüzü temizleyerek nemlendirici uygulayınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz