Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Aralık 2018

Anasayfa > Cilt Bakımı > Yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın yolları

Yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın yolları

Yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın yolları

Cildimiz özellikle kadınlar için önemli bir yere sahiptir. Cildimizin görünümünü ve sağlığını koruma adına birçok kadın pahalı kozmetik ürünlere, güzellik salonlarına neredeyse milyonlarını akıtmaktadır. Sırf daha güzel görünmek ve cilt sağlıklarını korumak için. Çoğu bayan yumuşak ve pürüzsüz bir cildin hayalini kurmaktadır. Böyle bir cilde kavuşmak için emin olun bütün yolları deneyenler bile vardır. Cilt tipiniz ne olursa olsun yumuşak ve de pürüzsüz bir cilde ulaşmanıza engel olmayacaktır. Eğer düzenli olarak cildinizi besleyip ve rutin olan temizliğini de ihmal etmiyorsanız, sivilceli ve kronik kuru olan cildinizden tamamen kurtulabilir, cildinizin daha temiz, daha parlak ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm Yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın yolları1bunların yanında düzenli olarak yapacağınız egzersizler ve stresli ortamlardan uzak durmak sağlıklı bir cilde erişme noktasında sizleri bir adım öne taşıyacağından şüpheniz olmasın. Kısacası pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmak istiyorsanız sağlıklı beslenin, düzenli egzersiz yapın, ağır kokulu cildi kurutan sabunlardan uzak durun, yüz temizliği önerilerini düzenli olarak uygulayınız artık tüm bunları hayatınızın bir parçası haline getiriniz.

5 adımda daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt

Yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın yolları1-      Yüz temizleyiciler, nemlendiriciler, cilt tonikleri, yüz ve banyo havlusu yüzünüzde sağlıklı ve de düzgün bir cilt oluşması ve korunması için cilt temiz için yeterli olacaktır.

2-      Yüzünüzü kirden, mikroptan bakteriden, kozmetik ürün kalıntılarından ve yağlardan arındırmak için ne çok fazla en çok az günde sabah akşam olacak şekillerde iki kez yıkayınız.Yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın yolları3

3-      Yüzünüzü yıkarken çok sıcak su yâda soğuk su değil ılık su kullanın. Aşırı sıcak su kullanımı cildinizde aşırı derede yağ kaybına yol açacağından tahrişe neden olabilir.

4-      Yüzünüzü kurularken size özel bir havlu ile kurulama işlemini oldukça sakin ve yavaş hareketlerle cilde bakı yapmadan uygulayınız.

5-      Yüz temizleme işini bitirdikten sonra yine uzman doktorunuz tarafından sizlere önerilmiş olan nemlendirici ve tonikleri kullanmaya devam ediniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Canan dedi ki:

    arkadaşlar çok basit ve masrafsız öneriler bunlar tavsiyeleri bir kere okuyun ve deneyin.

Yorum Yaz