04 Aralık 2014

Yara izlerini geçirici kremler nelerdir

Küçüklükten kalan yara izlerini bir türlü kapatamıyorsunuz? Aşağıda vermiş olduğumuz kremlerle yara izlerinizi kapatabilir ve iyileştirebilirsiniz.

Yara izlerini geçirici kremler nelerdir

Genellikle sivilce izi olarak aranan kremler artık yara izlerini de tedavi ediyor. Kesik, yarık, yanık vb. İzleri geçiren mucizevî kremler aşağıda verilmiştir. Yara izlerini geçiren bu kremler her ten rengine ve her yara çeşidine uygun kremlerdir. Eczanelerde ve kozmetikçilerde bulabileceğiniz bu kremler cazip fiyatlardadır. Yara izleriyle birlikte sivilce izlerine de iyi gelen bu kremler suçiçeği lekeleri gibi izlere de iyi gelmektedir. Sivilceler maskelerle giderildiği için kremler çok tercih edilmese de yara kremleri maskelerle giderilemez. Fakat yaraları kremlerle geçirebilirsiniz.

Yara izlerine iyi gelen kremler

Zdrave universal krem: 1 ay içinde yara izlerini ve deri rengini tamamlayan bu krem yanık izlerinde de kullanılmaktadır. Yapılan
araştırmalara göre yara izini en kısa zamanda iyileştiren zdrave universal kremini eczanelerden temin edebilirsiniz.

Contractubex jel: Güneşe karşı dayanıksız olan bu krem sürüldüğünde güneş ışınlarına maruz kalmamanız gerekmektedir. Doktorların en çok önerdiği kremler arasında yer alan contractubex jel yara izini soyarak iyileştirmektedir.

Xeragel krem: Etkisi biraz geç görülen bu krem her türlü ve her bölgedeki yaralara uygundur. Sabah ve akşam uygulamanız gereken bu krem 2 ay sonrasında özle görülebilir bir gelişme yaratacaktır. xeragel krem sabır gerektiren bir kozmetik ürünüdür.

Expigment krem: Işıkla ve güneş ışınlarıyla teması kesilmesi gereken bu krem soyma yöntemiyle yaraları tamamen kapatmaktadır. Eczanelerde bulabilecek olduğunuz expigment krem en erken tedavi eden kremler arasında yer almaktadır.

Scarex krem: Dokuları hızlandırarak yaranın kapatılmasını hızlandıran bu krem günde 2 kere düzenli olarak kullanılmalıdır. Bu kremi eczanelerde ve kozmetikçilerde bulabilmeniz mümkündür. Ten rengini de ayarlayan bu krem yaralara için oldukça faydalıdır.

Mederma krem: Bu krem her cilde ve her yara türüne uygulanabilmektedir. Sabah, öğle ve akşam olarak sürecek olduğunuz mederma kremden az miktarda fakat yaraya iyice yedirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu krem yarayı kapatıcı etkisiyle aynı zamanda yapıcı ve onarıcıdır.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Fatih dedi ki:

  küçüklükten kalan yara izlerini giderir mi?

 2. Orhan G. dedi ki:

  berberde salaş traşı olurken cizdi ve 3 aydır izi geçmedi ? polislik sınavına gircem bu nasıl geçer?

 3. Mustafa p. dedi ki:

  amcamın göğsünde kalp ameliyatından kalma iz var bu kremler o izi yok eder mi?

 4. Vildan B. dedi ki:

  Contractubex jeli kullanabilirsiniz. midye kesmişti beni doktor tavsiye etmişti izi kalmadı

 5. Orhan dedi ki:

  geçen yıl kolumu kırdım ve ameliyat sonrası iz kaldı doktor estetik dikiş dedi ama izi kaldı sizce hangi krem daha etkilidir? fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?

 6. Gökhan dedi ki:

  trafik kazası sonucu çeneme platin koydular ancak izi kaldı. yara izini gidermek için deneyeceğim..

 7. Fatih dedi ki:

  Benim yüzümde sivilce batladığım için 4-5 kahve rengi leke olmuş önerceğiniz bi kerem bi yüntem varsa lütfen yardım etin

YORUM YAZ