Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Aralık 2018

Anasayfa > Cilt Bakımı > Yağlı ciltler için ideal bakım ürünleri

Yağlı ciltler için ideal bakım ürünleri

Yağlı ciltler için ideal bakım ürünleri

Aşırı derecede yağlı bir cildiniz varsa ekstradan bakım yapmanız gerekeceğinden birçok bakım ürünlerinden takviye almanız gerekmektedir. Aksi takdirde yağlanmayla birlikte siyah nokta, sivilce ve akne oluşumları ile cildiniz çeşitli problemlerle karşı karşıya kalabilir. Eminiz ki bu seçeneğe düşmeyi hiç kimse istemeyecektir. Bu yüzden cilt bakımınıza gereken özeni cildinize gereken değeri göstermeniz gerekmektedir. Özellikle hassas ciltleri olanların daha fazla dikkat etmesi gerekecektir. Yağlı ciltler için birçok bakım ürünleri büyük marketlerin reyonlarından tut, kozmetik mağazalar ve eczanelerde kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu denli neredeyse elinizin altında kolaylıkla Yağlı ciltler için bakım kremleri3bulunan bakım ürünlerinin nimetlerinden neden yararlanmayalım ki? Sizler için yağlı ciltler için ideal olan bakım ürünlerinin neler olduğunu bir araya getiriyoruz. Artık bu saye de daha etkin bir şekilde cilt bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yağlı ciltlere uygun bakım ürünleri

Köpük temizleyiciler

Köpük temizleyiciler yağlı ciltler için adeta cankurtaran gibi etkindir. Elinize almış olduğunuz bir miktar köpüğü yüzünüze sürerek ovalayınız ve anında yağlı görünümden kurtulmuş olursunuz. Bu işlemi yüzünü soğul suyla yıkayarak tamamlayınız. Hemen hemen her gün uygulanması önerilir.

Yağlı ciltler için bakım kremleriLikit temizleyiciler

Bir pamuk yardımı ile cildinize uygulayabileceğiniz likit temizleyiciler cildinizi derinlemesine temizleyerek yağlanmanın önüne geçmenizi sağlayacaktır. Durulmaya gerek yoktur.

Tonikler

Etkisi yağlı ciltleri matlaştırmak ve gözenekleri küçültmektir. Uzun süreli kullanımlarda gözenekleriniz tamamen küçülteceğinden yağlanma problemini de bu sayede bir kenara artış olacaksınız.

Dengeleyici bakım kremleriYağlı ciltler için bakım kremleri1

Cildinize aşırı derece sağlanan sebum miktarını dengeleyen bakım kremleri cildinizde ki yağlanmanın önüne geçerek daha sağlıklı ciltlere kavuşmanıza etkin bir biçim de yardımcı olacaktır.

Yağsız nemlendirici kremler

Günlük olarak kullanıma ideal olan yağsız kremler cildinizin nem salgısını azaltmanın yanında oluşabilecek olan kırışıklık probleminin de önüne geçecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Hatice dedi ki:

    Bakım kremlerini kullanıyorum bende çok memnunum . Likit temizleyicileri hakkında bilgim pek fazla yoktu onu da öğrenmiş oldum . Teşekkür ediyorum .

  2. Melek Tan dedi ki:

    cildim çok yağlı olduğu için makyaj temizlemekte o kadar zor oluyor. hem makyaj temizleyici hemde cildimi yağdan arındıran bir ürün var mıdır?

Yorum Yaz