Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Aralık 2019

Anasayfa > Cilt Bakımı > Vücut sıklaştırıcı krem fiyatları

Vücut sıklaştırıcı krem fiyatları

Vücut sıklaştırıcı krem fiyatları

Bayarların neredeyse hemen hemen hepsi sıkı bir vücuda sahip olabilmenin hayalini kurmaktadır. Sıkı bir vücut bayanlara oldukça formda bir görünüm kazandıracağından dolaydır ki bayanların hayallerine bile girmektedir. Ancak günlük yaşam tarzı, yanlış beslenme alışkanlıklar, spor yapamama ve hareketsiz bir yaşam tarcı sıkı bir vücuda kavuşabilmenizi oldukça etkilemektedir. Bu noktada başvuracağınız ilk adım vücut sıklaştırıcı kremlere başvurmak olacaktır. Piyasada birçok vücut sıkılaştırıcı krem bulunmaktadır artık. Fiyat olsun etkisi olsun birbirinden oldukça farlı olan bu kremler vücut sıkılaştırmak için oldukça etkin ve de yaygın şekillerde kullanılmaktadır. Bunlar arasında sizler için en çok tercih edilen sıkılaştırıcı krem ve fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.

En Yaygın kullanılan sıkılaştırıcı kremler ve fiyatları

Clarins new body firming creamVücut sıklaştırıcı krem fiyatları2

Bu amaçla kullanılan en yayın kremlerden bir tanesidir. Cildinizi sıkılaştırmayla kalmaz aynı zamanda pürüzsüz ve de canlı bir görünüm katacaktır. Vücudunuzun daha genç olmanızı da sağlayarak yumuşatacaktır.

Fiyatı: 90 TL

Vücut sıklaştırıcı krem fiyatlarıCreme fermete corps

Konu vücut sıkılaştırma olunca bu alanda kullanılan en sık kremdir. Dokularda dış faktörlere karşı etkili bir koruma sağlayacaktır. Ardından dokularınızın elastikiyetini artırır, yumuşatır ve pürüssüz bir görünüm kazandırır.

Fiyatı: 80 TLVücut sıklaştırıcı krem fiyatları4

Elancyl fermete corps vücut sıkılaştırıcı krem

Cildinizi tazeleştirerek, cilt yüzeyine canlılık kazandıracaktır. Bunun yanında cildinizi bakarak oldukça ipeksi bir görünüm kazandıracaktır.

Fiyatı: 70 TL

Vücut sıklaştırıcı krem fiyatları1Nivea body Q10plus sıkılaştırıcı krem

Vücut tarafından kolayca emilen nivea krem etkisini kısa süre içerisinde göstermeye başlayacaktır. Etkisini yaklaşık 3 hafta içerisinde belirgin şekillerde görebilirsiniz.Vücut sıklaştırıcı krem fiyatları3

Fiyatı: 50 TL

Chicco mama dona vücut sıkılaştırıcı krem

Sıkı bir vücut için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kremin içeriğinde E vitamini, jojoba yağı, zeytinyağı özü, pirinç kepeği bulunmaktadır.

Fiyatı: 30 TL

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

maltepe escort