Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2019

Anasayfa > Epilasyon > Tüy Dökücü Bitkiler

Tüy Dökücü Bitkiler

Tüy Dökücü Bitkiler

İstenmeyen tüyler, erkek ya da kadın farketmeksizin herkesin korkulu rüyası olmaktadır. Görüntü kirliliğine yol açabileceği gibi aynı zamanda tüyleri almakla geçen vaktinizi bir hobinize ayırabilirsiniz. Evde tüyler için bitkisel çözüm yolları ile bu durumdan kurtulmak oldukça kolay.

Siyah merhem, 1 adet soğan ve 1 diş sarımsağı rondodan geçirin. Püre haline gelen bu tüyler için bitkisel kürü tüy ve kıl köklerinize masaj yaparak sürün, 10 dk bekletin, gün aşırı uygulayabilirsiniz.

1 tatlı kaşığı naneyi 1 bardak ılık suda demleyerek her gün bir bardak içebilirsiniz. Hem güçlü antioksidan etkisi ile ödem atmanıza yardımcı olacak hem de tüyleri azaltmanıza yol açacaktır.

Yeşil olmayan ceviz kabuklarını yakın, külleri ılındıktan sonra su yardımı ile kremsi kıvama getirin. Tüylü bölgelere sürün hem tüylerin çıkmasını geciktirme işlemini yapmış hem de tüyleri azaltma sorununu çözmüş olacaksınız.

Portakal ve limon kabularını rondodan geçirin, su yardımı ile kremsi hale getirdikten sonra kıl kökleri ve yoğun tüylü bölgelerinize sürüp bekletin, gün aşırı uygulayacağınız bu işlemle tüy dökücü ve tüy azaltıcı hamlenizi tamamlamış olacaksınız.

Tüy dökücü bitkisel yöntemlerden biri de, yumurta akı, beyaz şeker ve unu yine kremsi bir kıvam elde edene kadar karıştırıp istenmeyen tüyler bölgenize sürün. Gün aşırı bu yöntemle tüylerin geç çıkması gerekecek ve de tüyleri azaltma başarısına ulaşacaksınız.

Bakla kabuklarını bir rondo yardımı ile ezin, çıkan suyu kıllarınızın üzerine sürün, tüy dökücü bitkilerden biri olan bakla, mevsiminde çok işinize yarayacaktır.

Tüy dökücü krem ve tüy dökücü spreyde kısa süreli çözüm yolunuz olabilir. Fakat tüylerden kalıcı kurtulma yolları denince akla gelen yöntem tüylere bitkisel çözümdür.

Benzer önerilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

http://www.ciltonik.com/tuylerden-kurtulma-ve-tuylerin-gec-cikmasi-icin-dogal-yontemler/

http://www.ciltonik.com/istenmeyen-tuylerden-kurtulmaniza-yardimci-4-etkin-tuy-dokucu-krem/

http://www.ciltonik.com/kil-donmesine-bitkisel-cozum/

http://www.ciltonik.com/limon-tuzunun-faydalari-nelerdir/

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

maltepe escort