Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Temmuz 2020

Anasayfa > Cilt Bakımı > Suna Dumankaya Güzellik Sırları

Suna Dumankaya Güzellik Sırları

Suna Dumankaya Güzellik Sırları

Suna Dumankaya Güzellik Sırları – Suna Dumankaya İle Güzelliğe Bir Adım

Günümüzde her bayan göz alıcı bir güzelliğe sahip olmak ister. Cildinin istediği pürüzsüzlüğe, canlılığa ve güzelliğe davet çıkarması amacıyla Suna Dumankaya tarafından sunulan güzellik sırları ile artık her birey arzu ettiği güzelliği dışarıya kolaylıkla çıkarabilecektir. Evde kolaylıkla yapılabilecek yöntemler ile güzelliğinize tekrar kavuşmak artık çok kolay.

Suna Dumankaya tarafından güzellik için öneriler,

Gözde oluşan gözenekleri kolay yoldan gidermek ve makyajınızın yüzde yarattığı etkisinden kurtulmak adına temizleme sütü çok kolay bir şekilde Suna Dumankaya aracılığı ile hazırlanabilir. Temizleme sütünü hazırlamak için,

1 adet salatalığı rendeleyerek 1 su bardağı sütü kaynatın. Hazırlamış olduğunuz karışımı sabah ve akşam yüzünüze uygulayabilirsiniz. Ayrıca Dumankaya tarafından cildin pürüzsüzlüğünü, canlılığını dolgunlaştırıcı özelliğini ve cildin düzgün görünmesini sağlayacağı bir diğer güzellik sırrına değinecek olursak isek,

Cilt için nemlendirici sırrı,

Bir tutam lavantayı kaynayan su içerisine atarak ardından papatya, melisa ve hatmi çiçeğini ilave edin. Atmış olduğunuz tüm bu malzemelerin biraz kaynamasını bekledikten kısa bir süre sonra süzerek içeriğine saf alkol eklemelisiniz. Hazırlamış olduğunuz bu karışımı dolapta bekleterek soğumaya bırakın. Cildinizin gözeneklerden arınmasını, nemlenmesini ve daha düzgün bir cilt tonuna sahip olmanızı istiyorsanız hazırlamış olduğumuz bu uygulamaya yüzünüze sürerek cildinizin daha hoş gözükmesine yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca bayanların ve bayanlar kadar baylarında oldukça fazla şikayet ettiği ve güzelliğe en büyük gölge düşüren sorunların başında gelen sivilcelerden kurtulmak için yapacağınız adım ise; 100 gram alkol, 6 adet aspirini ezerek, gün boyunca bekletmelisiniz. 3 gün gibi bir süre zarfının sonunda ise hazırlamış olan bu karışımı yüzünüze düzenli olarak sürerek cildinizde istenmeyen sivilcelerin yok edilmesini sağlayabilirsiniz. Oldukça pratik bir hazırlanışa sahip olan bu güzellik sırları ile artık yüzünüzde istediğiniz güzelliği geri kazanacaksınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

maltepe escort