27 Temmuz 2014

SİVİLCELERE KEKİK SUYU MUCİZESİ

SİVİLCELERE KEKİK SUYU MUCİZESİ

SİVİLCELERE KEKİK SUYU MUCİZESİ

Sivilce tedavisi yöntemleri kişiden kişiye değişse de oldukça fazla yöntem vardır. Ve bunlar bireyler tarafından takip edilmelidir. Sivilce oluşumunun nedeni genetik ve yağ bezinin şişmesi sonucu iltihaplanmasıdır. Yağ bezinin fazla çalışması sonucu kanallar kapanır bu da bezin şişmesine neden olur. Bu durum aynı zamanda bakteriyel bir hastalıktır. Bunun için uzman yardımı gerekmekte gerekirse lazer gerekirse antibiyotik ya da hormon hapları ile tedavi sağlanmaktadır. Fakat öncesinde tedavi için iyi bir tahlil yapılması ya da doktor önerisi gerekmektedir. Bu hastalıkların ilaçları genelde reçetesiz kullanılamamakta doktor gözetiminde olması şarttır. En iyi şekilde sonuç almak için devamlılık gerekmektedir. Birçok genç ergenlik dönemine girdikten sonra en büyük çektiği sıkıntı kesinlikle sivilceler olmaktadır. Hele ki yağlı bir cilde sahip olan gençlerde çok fazla sivilce problemi yaşanmaktadır. Sivilceler için piyasada birçok krem, losyon gibi ürünler yer almaktadır. Ancak birazda doğal ve kolay yöntemler ile savaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bunlardan kekik suyu sivilceler için mucizevî bir üründür. Resmen sivilceler ile savaşarak kısa süre içerisinde sivilceleri kurutmaktadır.

Kekik suyunu bir pamuğa dökerek sivilce üzerine sürmelisiniz. Bu kompleksi her zaman düzenli bir şekilde sabah ve akşam olarak uygulayabilirsiniz. Ancak kekik suyunu sürdüğünüz zaman yüzünüzde bir yanma hissedeceksiniz. Bu kesinlikle zararlı değil, aksine mikroplar ile savaştığını göstererek sivilceleri yok ettiğini göreceksiniz. Sivilceleriniz ile oynamamalı ve patlatmamalısınız. Bu kürü düzenli bir şekilde kullandığınız zaman söndüğünü ve kuruduğunu göreceksiniz. Ayrıca kullanırken direk göze temastan kaçınılmalı ve sadece yüzdeki sivilce bölgelerine sürmelisiniz. Cildin tamamına sürmekte de bir sakınca olmadığı gibi parlak ve güzel bir tene sahip olabilirsiniz.

Kekik suyu mucizesini görmek ve bunu çevrenizdeki kişiler ile paylaşmak için hemen kullanmalısınız. Ayrıca diğer mucizelerine ve etkilerini de bir göz atarak ne gibi faydalarını görebilirsiniz. Artık sivilcelere elveda demenin keyfini bu bitki ile rahatlıkla yaşayacaksınız. Hem doğal, hem de oldukça ucuz bir ürün olan kekik suyunu tüm aktarlar içerisinde rahatlıkla bulmanız mümkündür.

Tüm Sivilce Maske Tarifleri için Tıklayın
Bal Maskesi Tarifi için Tıklayın
Çilek Maskesi Tarifi için Tıklayın
Aspirin Maskesi Tarifi için Tıklayın
Elma Sirkesi Maskesi Tarifi için Tıklayın
Yulaf Ezmesi ve Yoğurt Maskesi Tarifi için Tıklayın
Havuç Maskesi Tarifi için Tıklayın
Kivi Maskesi Tarifi için Tıklayın
Domates Maskesi Tarifi için Tıklayın

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. ubikinooon dedi ki:

    Merhabalar herkese. Benim sivilcelerle ilgili umudum kalmamış son çare eylül ayında ruakutan kullanmaya başlayacaktım. Bir hocam bana dağ kekiği nin iyi geleceğini ilaç icmemem gerektiğini söylediğinde inanmamidiym. Bi gün pazarda denk gelince dağ kekigine alıp denemek istedim ve gece surup sabah yüzümü görünce şok oldum. Gerçekten1 surmeyle dahi etkisini gösterdi. 4.günümdeyim. Hasta olmama rağmen iltihaplı sivilcem kalmadı.

    1. Erdoğan dedi ki:

      nasıl yaptın açıklasana ya

YORUM YAZ