13 Mart 2014

Sivilce için Havuç Maskesi

Sivilce için Havuç Maskesi

Sivilce için Havuç Maskesi

Sivilce için havuç maskesi birçok alanda rahatlıkla yapılan ve son derece uygun olan maske çeşitleri arasında yerini alıyor. Karışımlar sayesinde cilde etki eden vitaminler sivilcelerinizi yok ederken aynı zamanda cildinizi korumaya başlıyor. Sivilce için havuç maskesi birçok vitamini barındırdığı için hiçbir bünyeye zararı bulunmaz. Kimyasal madde de kullanılmadığı için herhangi bir yan etkisi yoktur.

Sivilce için havuç maskesi yapmak isteyenlerin izleyeceği yollardan bir tanesi doğru ve düzenli kullanım olmalıdır. Aksamayan uygulamalar sonucu havuç maskesinin kesinlikle faydasını göreceğinizden emin olabilirsiniz. Havuç maskesi dışında birçok yöntem ile sivilceler yok olabilir. Ancak ekonomik açıdan tasarruf yapmak isteyenler, maske yollarını tercih edebilir. Sivilceyi geçiren havuç sivilce lekeleri üzerinde de çalışmasını sürdürerek yüzünüzü ferahlatacaktır. Aynı malzemeler ile aynı tedaviyi göreceğiniz için ekleme yapmanıza gerek yoktur. Sivilce lekeleri için havuç maskesi bayanların ve bayların tercihleri arasındadır. Kullanıcı yorumlarına göz attığınız zaman birçok kişinin olumlu sonuç aldığını gözlemleyebilirsiniz. Havuç maskesi için gereken malzemeler; bir yemek kaşığı bal, iki yemek kaşığı havuç suyu (rendeleyerek çıkarınız), bir tatlı kaşığı sızma zeytinyağı ve üç damla limon. Hazırlanışı; malzemeleri öncelikle cam bir kabın içinde iyice karıştırın. Karıştırdığınız malzemeleri daha sonra yüzünüzün tümüne uygulayın. Yirmi dakika bekledikten sonra ılık su ile yüzünüzü temizleyin. Sivilce maskeleri genel olarak her gün uygulanan türlerden oluşur. Ancak havuç maskesini haftada iki veya üç defa uygulayınız. Çünkü vücudunuzdaki asit miktarını dengelemek için gün sayısı yeterli olacaktır.

Sivilce maskeleri evde nasıl yapılır sorusu birçok bayanın sorduğu sorular arasında yer alıyor. Sizler bir adım öne çıkarak tarifleri uygulayınız ve evde yaptığınız maskelerin sonuçlarını görünüz. Sorunuza en iyi cevap aldığınız tedavi olacaktır. Bu durumda birçok yöntem yerine havuç maskesi ile sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.

Tüm Sivilce Maske Tarifleri için Tıklayın
Bal Maskesi Tarifi için Tıklayın
Çilek Maskesi Tarifi için Tıklayın
Aspirin Maskesi Tarifi için Tıklayın
Elma Sirkesi Maskesi Tarifi için Tıklayın
Yulaf Ezmesi ve Yoğurt Maskesi Tarifi için Tıklayın
Kivi Maskesi Tarifi için Tıklayın
Domates Maskesi Tarifi için Tıklayın
Kekik Suyu Tarifi için Tıklayın.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ