08 Mart 2014

Sivilce için Aspirin Maskesi

Sivilce için Aspirin Maskesi

Sivilce için Aspirin Maskesi

Sivilce için aspirin maskesi farklı karışımlar meydana gelen etkili ve aynı zamanda koruyucu bir maskedir. Uygulanması oldukça basit olan maskenin içerisinde sadece aspirin bulunmaz. Farklı besinler ve bitkisel ilaçlar ile desteklenen sivilce için aspirin maskesi her bireyin uygulayabileceği türdendir. Sivilce için aspirin maskesi aspirinin doğal gücünü göstermesini sağlıyor. İçerisinde bulunan salsitik asit miktarı cilde etki ettiği zaman lekeleri yok etme ve sivilceleri azaltma mücadelesi veriyor. Bu durumda evde sivilce maskesi yapmak isteyen herkes birkaç malzeme ile bu durumu gerçekleştirebilir. Sivilce maskesi nasıl yapılır sorusu ise günümüz imkanlarıyla çok basitleştirilmiştir.

Sivilce maskesi yapımı için gerekli malzemeler; dört adet normal aspirin, dört damla limon suyu, bir çay kaşığı bal ve malzemeleri karıştırmak için tabak veya kap kullanabilirsiniz. Sivilceler için aspirin kürü hazırlanışı için gerekli olan bir diğer malzeme havan. Havanda iyice ezilen aspirinleri diğer ürünlerle kap içerisinde iyice karıştırıyorsunuz. Karıştırılan ürünler temizlenen cilde sürülüyor ve yirmi dakika kadar bekletiliyor. Yirmi dakika sonucunda yüzünüzü ılık su yardımıyla temizleyebilirsiniz. Bu durumda maskenizi kolayca uygulamış olacaksınız. Sivilce maskeleri arasından tercih edilen aspirin maskesi başarılı sonuçlar elde ederek kullananların yorumlarıyla desteklenmiştir. Cildinizdeki lekeleri ve sivilceleri temizleyen maskenin aynı zamanda sizleri koruyacağını unutmayın.

Dilediğiniz zaman yapabileceğiniz maskeyi temizledikten sonra nemlendirici kullanabilirsiniz. Nemlendirici kullanmanız cildinizi ferahlatacak ve size rahat günler geçirmenizi sağlayacaktır. Maskeyi günlük veya iki günde bir şeklinde kullanabilirsiniz. Bir hafta veya on gün sonra maske tarafından tedavi cevabını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tüm Sivilce Maske Tarifleri için Tıklayın
Bal Maskesi Tarifi için Tıklayın
Çilek Maskesi Tarifi için Tıklayın
Elma Sirkesi Maskesi Tarifi için Tıklayın
Yulaf Ezmesi ve Yoğurt Maskesi Tarifi için Tıklayın
Havuç Maskesi Tarifi için Tıklayın
Kivi Maskesi Tarifi için Tıklayın
Domates Maskesi Tarifi için Tıklayın
Kekik Suyu Tarifi için Tıklayın.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ