09 Ağustos 2014

Sıfır makyaj ile etkileyici görünmenin yolları

Sıfır makyaj ile etkileyici görünmenin yolları

Genelde kadınlar, makyaj yapmak oldukça uğraş ve zaman gerektiren bir eylem olduğundan olayı makyajsız ve doğal görünmenin yollarına başvurmak her kadının düşündüğü ve de araştırdığı bir yöntemdir. Etrafınızda makyajsız güzel olunmayacağını idda edenler olsa da bunlar yanıldıklarının da aslında farkındadırlar. İşte bu noktada sizlere makyaj yapmadan doğal ve güzel görünmek için sıfır makyajla bu görünümü kazanacaksınız desek eminiz birçoğunuz şaşıracaksınız. Ama sıfır makyaj ile de gayet güzel ve etkileyici olabileceksiniz. Sizlere önereceğimiz önerilere adım adım uyunuz ve etkisine sizlerde şaşıracaksınız. Gel gelelim doğal görünmenin sırlarını sizlerle paylaşamaya.

Doğal görünmenin sırlarıTamamen doğal sıfır makyaj ile etkileyici görünmenin yolları

Cildinizi kesinlikle temizleyiniz

Cilt temizliği makyajsız güzel görünmenin en temel yollarından en başta gelmektedir. Cildinizin düzenli olarak temizliğini yapmanız cildi temiz tutarak daha canlı ve parlak görünmesini sağlayabilmektedir.

Tamamen doğal sıfır makyaj ile etkileyici görünmenin yolları2Kaşlarınızı ön plana çıkartınız

Kaşlarınızın oldukça biçimli ve kalın ise bu önerimizi mutlaka dikkat edin. Kalın kaşlarınızı bir kademe daha incelterek daha çekici ve de daha belirgin yüz hatlarına sahip olabilirsiniz. Unutmayınız ki ince kaşlar yüz hatlarını ortaya çıkartır.

Kendinize güvenin

Makyaj yapmadan kötü göründüğünüzü düşünüyorsanız üzgünüz 1-0 geridesiniz demektir. Her zaman pozitif olun siz her halinizle güzelsinizdir. Bu şekilde düşünün ve kendinizi iyi hissedin. Bu size enerji katacağından her zaman kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Sürekli gülümseyin

Bazen küçük bir tebessümün yerini aslında hiçbir şey tutamaz. Birçok kişi dış görünümden çok gülümsemenize daha çok dikkat etmektedir. Doğal olarak güzel bir gülüş karşınızdakini Tamamen doğal sıfır makyaj ile etkileyici görünmenin yolları1adeta büyüleyecektir.

Yeni saç şekilleri deneyin

Çevrenizde dikkat çeken ve muhteşem ve farklı görünümlerle dikkatinizi çeken insanlar görmüşsünüzdür. Mutlaka kuaförünüze size yakışacak yeni saç modelini kesmesini söyleyiniz.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Dila hanım dedi ki:

    makyajsız asla diyenlerdenim 🙂

YORUM YAZ