24 Temmuz 2014

Selülite karşı kahve mucizesi

Kahve çekirdeklerinin birçok yerde kullanımın selüliti önleme noktasında sizlere verilmiş yanlış bilgileri düzeltmek ve selülite karşı kahve mucizesini sizlerle paylaşıyoruz.

Selülite karşı kahve mucizesi

Birçok internet sitesin de hatta birçok makale ve bloglar’da kahvenin selüliti arttırdığına dair bir dair yanlış bilgiler sizlere verilmektedir. Bu noktada sizlere gönül rahatlığıyla diyebiliriz ki aksine selülit oluşumlarını önleme noktasında doğal kahve çekirdekleriyle evinizde hazırlayacağınız maskeler selülit oluşumlarına karşı %90 gibi büyük bir oranda sizlere koruma sağlayarak bu kötü yağ oluşumlarını ortadan kaldıracaktır. Ev ortamında kahve çekirdekleri ve zeytinyağı karışımlarıyla Selülite karşı kahve mucizesi2hazırlayacağınız koruyucu maskelerle peeling etkisi yaratarak selülitlere artık elveda diyin.

Selülit için kahve maskesi tarifi

Birçok ünlünün yaz aylarının gelmesiyle birlikte kötü görünen selülit oluşumlarını önleme noktasında kullanmış oldukları gizli bir maske olan kahve maskesini sizlerle paylaşıyoruz. Oldukça etkin olan kahve maskesi sayesinde çok kısa süre içerisinde selülitlerinizden kurtularak istenilen görünüme kavuşmanız artık çok daha kolay.

Selülite karşı kahve mucizesi1Malzemeler

  • 250 gram çekilmemiş taze kahve çekirdeği
  • 2 Yemek kaşığı zeytinyağı

Hazırlanışı

250 gram kahve çekirdeklerini bir kaba ilave boşaltınız ve yavaş yavaş zeytinyağınızı ekleyerek karıştırınız. Sağlayacağınız karışımın etkin olabilmesi için parçalarının peeling etkisi oluşturması için fazla erimemesi gerekmektedir. Oluşan bu karışımı selülitli bölgenize oval hareketlerle yedire yedire masaj şeklinde uygulayınız. Bu masajı 10-20 dakika yapmanız kafi olacaktır. Akabinde hasarlı bölgeyi streç bir film Selülite karşı kahve mucizesi3yardımı ile sarın 20 dakika bekletiniz. Sonrasında çıkartarak o bölgeyi ılık su yardımıyla temizleyin. Bu karışımı haftada 2-3 kez hazırlayarak aynı şekillerde kullanmaya devam ediniz. Etkisini kısa bir süre içerisinde sizde görerek şaşıracaksınız.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ