Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Aralık 2018

Anasayfa > El ve Ayak Bakımı > Şekilli Oje Sürme Yöntemleri

Şekilli Oje Sürme Yöntemleri

Şekilli Oje Sürme Yöntemleri

Kadınlar karmaşık yaratıklardır tezi yıllardır sürdürülür. Evet, kadınlar tek düze olmaktan aynı olmaktan ve tekrarlardan sıkılırlar ve sıkıldıkları hiçbir şeyle ilgilenmez kullanmakta istemezler. O zaman tırnaklarda da değişik şekiller yapmayı öğrenmenin tam zamanı.

Yarım Ay Deseni

Bu şekli vermek aslında oldukça kolay bir işlemdir. Zamanınız varsa ve birazda sabırlıysanız her şey çok kolay olacaktır. Önce seçeceğiniz renkteki ojenizi tüm tırnağınıza dipten uca kadar uygulayın ve iyice kurumasını bekleyin. Bantlarınızı yarım ay şeklinde her tırnağınız için kesin ve bir bölümü boşta kalacak şekilde yapıştırın. Tırnağın kalan kısmını farklı bir renk ile boyayabilirsiniz. Bantları çıkarabilirsiniz fakat gözlerinize inanamayacaksınız.

Gökkuşağı Tırnaklar

Bu oje tekniğini denemek için aynı rengin açık ve koyu tonlarını ya da gökkuşağı gibi bambaşka ama uyumlu renkleri seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ojelerin arasından açık renk olanı bir kat olarak tırnağınıza sürün ve kuruması için beklerken kendinize bir şeffaf dosya alın.  Dosyanızın üzerine seçtiğiniz her iki renkten de biraz biraz dökün bir süngerden yardım alın ve ikisinin rengini de alacak şekilde bastırın. Süngeri kaldırın ve tırnağınıza bastırın çıkan şekle ve renklere bayılacaksınız. Hem kolay hem de mutluluk verici tatlı mı tatlı bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Bu uygulamayı. Çeşitli renklerle tekrar tekrar denemelisiniz hiç sıkılmadan kullanabileceğiniz bir tırnak modeli olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz