Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Aralık 2018

Anasayfa > Saç Bakımı > Saç Uzatmanın Yolları

Saç Uzatmanın Yolları

Saç Uzatmanın Yolları

Saç şekillendirici ürünlerin uzun süreli kullanılması sonucunda uzun süreli kullanımı, yetersiz belenme, vitamin ve mineral eksikliği saçların olduğundan soluk ve de ince görülmesine yol açar. Saç görünümün üzerinde genetik faktörlerin etkisini de unutmamak lazım. Genetik faktörlerin dışında kalan sağlıksız saçlara birçok bitkiyi kullanarak tamamen doğal bakım yapabilirsiniz. Bunlardan en bilindiği ve saçların daha çok uzaması noktasında etkili olan, saçlarınıza parlaklık kazandıran kırk kilit otudur. Silisik ve silika asit yönünden bir hayli zengindir. Bunun yanında içerisinde bol miktarlarda potasyum, selenyum, magnezyum bulundurmaktadır. Bunların yanında çıkmayan saçların uzamasında ve de oldukça sağlıklı görülmesi noktasında ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri barındırmaktadır. Kırk kilit otunun içerisinde ki silika saçların hızla uzamasını sağlar. Silika bileşeni saçları kuvvetlendirir, dökülmeyi azaltır, saça parlak görünüm katar ve de duru görülmesini sağlayacaktır. Bunların yanında hızla saçı uzatmada
bulundurduğu potasyum, magnezyum ve de selenyum oldukça etkilidir. Gel gelim kırk kilit otunu nasıl kullanabileceğimize. Bunlardan birincisi kapsül hap yoluyla ağızdan almak, ikincisi atkuyruğu ile birlikte hazırlanmış çayı içmek, üçüncü ve son olanı ise şampuanınızın içerisine kırk kilit otu suyu ilave ederek kullanabilirsiniz.

Diğer faydaları

  • Saç derisini kuvvetlendirir
  • Hızla Saç uzatan kırk kilit otuTıkanan gözenekleri açar
  • Saça parlaklık kazandırır
  • Saç köklerini kuvvetlendirir
  • Ölü deriyi atar
  • Kepek oluşumuna mani olur
  • Saç dökülmesini azaltır
  • Saçtaki kırıkları onarır

Kırk kilit otunun yan etkileriHızla Saç uzatan kırk kilit otu2

Yüksek tansiyon, damar tıkanıklığı, diyabet gibi hastalığınız varsa doktor kontrolünde kullanınız. Kırk kilit otunu sürekli ağız yoluyla almak vücutta B vitamini eksikliğine yol açacaktır. Kalbinde ritim bozukluğu olanlarda uzak durmalı. Gebelik ve emzirme dönemlerinde kullanılmamalı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz