Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Aralık 2018

Anasayfa > Saç Bakımı > Saç dökülmesini önlemek için yapılması gerekenler

Saç dökülmesini önlemek için yapılması gerekenler

Saç dökülmesini önlemek için yapılması gerekenler

Saç dökülmesi genetik olması ile beraber birçok farklı nedeni de olabilir. Bu sorun ile karşılaşan kişiler kendilerini ruhsal olarak güçsüz görüyor ve birçok çözüm yolu arıyor. Ani saç dökülmesi yaşanabildiği gibi yavaş yavaş da saç dökülmesi görünmektedir. Dış görüşün ana temeli olan saçlar için birçok ürün mevcuttur. Doktorlar saç dökülmesini engelleyen ilaçlar konusunda kişileri uyarıyorlar. Yanlış ilaçlar saç diplerine zarar vererek tamamen saçınızı dökebilir.

Saç Dökülmesi Nasıl Başlar ?

Saç dökülmelerinde en önemli etken saçların bakımsız olmasıdır.  Özellikle yağlı saçlar, alınması gereken vitamini sağlayamadığından erken dökülmeye başlar. Saç dökülmesi yaş geldikçe ağaçlar gibi dökülmeye başlar. Yaş gelmeden saç bakımlarını doğru şekilde yapılmalıdır.

Saç Dökülmesine Karşı Hangi İlaçlar Önerilir ?

Sahte ürünler almamaya mutlaka dikkat ediniz. Saçların yeniden çıkması için birçok kimyasal veya  saç uzatan ürün bulunmaktadır. Uzmanların önerdiği bazı saç uzatan ilaçları sizlerle paylaşıyoruz.

Folixir : Dökülen saçları tekrar çıkarmak da etkili olan bu ilaç içindeki vitaminler saç diplerini besler. Kısa sürede çıkmasını sağlayan bu ilaç uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Natuderm Çam Yağı : Uygulanışı kolay olan ve tamamen doğal bir ilaçtır. Tanju Çolak‘ında kullandığı bu ilaç kısa sürede eski saçlarınıza kavuşmanızı sağlar. Bilinmesi gereken saçların ihtiyacı olan vitamin ve minarellerdir. Bunları sağlayan da bitkiSadklmesininlemekiinyaplmasgerekenler.jpgsel bakım yağlarıdır.  Natuderm çam yağı saçınıza masaj yaparak uygulayınız. Bu ürünün fiyatı 20 TL‘dir.

Biopsin : Tv veya radyolarda reklamları yapılan bu ilaçı saçınıza düzenli ve sürekli uyguladığınızda dökülen saçların yerine yeni saçların çıktıgını fark edeceksiniz.

Keramine H Saç Çıkartıcı ve Özellikleri : Saç derisine doğrudan işleyen ve düzenli kullanıldığında dökülen saçları tekrar çıkarttığı gözlemlenmiştir. Vatan Şaşmaz‘ın reklamlarında oynadığı bu ürünün fiyatı 98 TL‘dir.  Ürünü saçınıza uyguladığınızda ihtiyac olan vitamin ve minarelleri saçınıza katacagından daha dolgun ve parlak saçlara sahip olacaksınız.

Doğal Saç Çıkarma Yöntemleri

Saçınıza uygulayacagınız bitkisel yağlar veya çözümler kısa zamanda fayda sağlayabilirsiniz. Hem doğal hem de maliyeti ucuz olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz