Web sitemize hoşgeldiniz, 04 Temmuz 2020

Anasayfa > Cilt Bakımı > Papatyanın cilde olan faydaları nelerdir?

Papatyanın cilde olan faydaları nelerdir?

Papatyanın cilde olan faydaları nelerdir?

Doğanın en güzel ve geçmişten günümüze kadar en çok kullanılan maskesi olan papatya maske ve yağ şeklinde kullanıldığında cilt için çok faydalı oluyor. Papatya yaş ilerledikçe meydana gelen yaşlılığın ilk belirtileri olan göz kenarı kırışıklıklarına iyi gelmektedir. Sarkmaları da dengelleyici olan papatya lifleri güçlendirici etkisiyle cildinizi gergin hale getirecektir. Papatyadan yapılan yağ cildi besleyici etkisiyle cildinizi canlandıracaktır. İçerisinde bulundurduğu maddeler sayesinde de cildi besleyen papatya cildiniz için önemli yer almaktadır. Papatya hem maske hem de yağ olarak kullanılabilen bir cilt ürünüdür.

Papatyanın faydaları nelerdir?

Papatyanın cilde olan faydaları nelerdirPapatya yağı ile cildinize düzenli olarak masaj yaptırdığınız takdirde cildiniz kalıcı parlaklığa sahip olmakla birlikte yumuşayacaktır. Aynı zamanda cildi besleyen papatya yağı saçlar içinde önemli yer almaktadır.

 

 

Papatyanın cilde olan faydaları nelerdirSaçlardaki kepeklenmeyi tamamen yok eden ve mikrop öldürücü olan papatya maske şeklinde uygulandığında da gözeneklerdeki mikropları öldürerek sivilce oluşmasını engeller. Bu sayede de yüzü temizlemiş olur.

 

 

 

Papatyanın cilde olan faydaları nelerdirLifleri güçlendirerek cildi pürüzsüzleştiren papatya sizi daha genç ve dinamik gösterir. Bu etkisiyle de gençleştirici ve enerji vericidir. Kırışıklıklara da iyi gelen papatya genç gözükmenizi sağlayacaktır. Papatyayı alnınıza uyguladığınızda alnınızda sivilce çıkmasını engelleyebilirsiniz.

 

Papatyanın cilde olan faydaları nelerdirPişik, mantar ve egzama gibi deri hastalıkları için üretilen kremlerin yapımında kullanılan papatya deri hastalıkları için 1 numaralı ürün olmakla birlikte cilt bakımınız içinde kullanabileceğiniz en etkili cilt bakım ürünüdür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Cenk Zaman dedi ki:

    papatya yı kaynayan suya atın sonra demlemesini bekleyin ılıdıktan sonra cildinizi onunla temizleyin.. yada saçlarınızı yıkayın her ikisine de faydalıdır.

  2. Rapunzel dedi ki:

    kaynayan suya bir avuç papatya atın makyajınızı temizledikten sonra pamuk yardımıyla cildinize sürün.. cildinizin günlük bakımını yapmış olursunuz..

  3. Tuna Ecz. dedi ki:

    papatya özlü kremlerle zahmetsizce bu sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Yorum Yaz

maltepe escort