Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Aralık 2019

Anasayfa > El ve Ayak Bakımı > Oje Modelleri Nasıl Yapılır?

Oje Modelleri Nasıl Yapılır?

Oje Modelleri Nasıl Yapılır?

Tırnak bakımı, süslemesiyle kıyaslandığında tabi ki daha kolay. Bir sanat eserini yaratmak ne kadar zorsa tam da o kadar zordur ojelerinizle tırnaklarınızı birer sanat eserine dönüştürmek. Bazen dantel örmek kadar incedir uğraşınız ya da bir tabloyu resmetmek gibidir.  Bu işi sadece kadınlar yapabilir çünkü hiçbir erkek bu kadar sabırlı değildir. Oje çoğu kadın için tam anlamıyla tutkudur, aşktır.

Basit ve Kolay Süsleme

Küçük bir poşet parçasıyla başlayın denemeye çok şık tırnaklara sahip olmanıza yardımcı olsun.  Önce açık tonlarda bir rengi taban olarak tırnak diplerinden uçlara doğru sürüp, kurumasını bekleyin. Tabanda kullandığınız renkten daha koyu bir renk seçin ve poşetten bir parça koparıp büzdükten sonra ikinci renkle boyayıp tırnaklarınıza hafifçe baskı yapın.  Verdiğiniz şekilden sonra kenardan taşan ojeleri temizlemek için kulak çöpü kullanabilirsiniz asetona batırıp temizleyebilirsiniz ve son olarak dayanaklılığı için parlatıcı ojenizle son katı da sürün. Kolay bir uygulamayla tırnaklarınız yeni mutlu bir güne hazır.

Şaheser Tırnaklar

Çatlayan ojeleri sürmek çok basit ve güzel bir uygulamadır. Çatlayan ojelerden önce bir renk seçmeli ve temin etmelisiniz sonra tırnağınıza seçtiğiniz renge zıt başka bir renkte taban ojenizi sürmelisiniz. Kuruyan ojenizin üzerine seçtiğiniz çatlayan ojenizden birer kat sürün ve şeklini almasını bekleyin. Sadece bir kaç dakika sonra bir şahesere dönüşen şekillerle tırnaklarınızdan gözünüzü alamayacaksınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

maltepe escort