Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2019

Anasayfa > Cilt Maskeleri > Mat saçları için bitkisel çözüm

Mat saçları için bitkisel çözüm

Mat saçları için bitkisel çözüm

Genellikle bayanlar mat saçlar yerine parlak ve göz alıcı saçları tercih ederler. Piyasa da bulunan parlatıcılar saçlarınıza kalıcı değil geçici parlaklık sağlar. Parlatıcıların içerisinde de birçok kimyasal bulunduğundan dolayı saçlarınızı parlatmak için saçlarınıza zarar vermeyin. Doğadan gelen bitkisel tedaviler size sağlıklı ve kalıcı parlaklık sağlayacaktır. Ciltonik ekibi olarak size kalıcı parlak ve göz alıcı saçlar için bir bitkisel çözümü düzenli olarak kullandığınızda saçlarınız güçlenecektir ve dökülmeler, kepek gibi saç derisi sorunlarından kurtulacaksınız.

Mat saçlar için yapmanız gereken bitkisel bakım maskesi

Mat saçlar için bitkisel çözümün malzemeleri

  • Bir miktar yoğurt
  • 1 çay bardağının yarısı kadar badem yağı
  • 1 çay bardağının yarısı kadar susam yağı

Mat saçlar için bitkisel çözümün hazırlanışı ve uygulanışı

İlk olarak bir kâsenin içine 1 çay bardağının yarısı kadar olan badem yağını sonra da 1 çay bardağının yarısı kadar olan susam yağını ekleyereMat saçları için bitkisel çözümk karıştırınız. Bu karşımı saçlarınıza iyice yedirip 5 dakika bekleyiniz. Sonrasında ise yoğurt ile saçlarınıza masaj yaptıktan sonra 10 dakika bekleyip saçlarınızı kendi kullanmış olduğunuz şampuan ile iyice yıkayınız. Bu bitkisel çözümü düzenli olarak haftada 1 kere uygulamanız gerekmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Gülay dedi ki:

    eğer saçlarınız matlaşmış ise saçlarınız yağlarını(nem dengesini) kaybetmiş demektir. şampuanınızı değişin yada saçlarınıza bu maskeyi uygulayın.

Yorum Yaz

maltepe escort