Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Temmuz 2020

Anasayfa > Cilt Bakımı > Kivi Suyu ve Kil Maskesi

Kivi Suyu ve Kil Maskesi

Kivi Suyu ve Kil Maskesi

Kivi Suyu ve Kil Maskesi

Kivi suyu ve kil maskesi cilt problemleri yaşayanlar için sıklıkla tercih edilen maskelerden bir tanesi olarak belirtilebilir. Cilt problemleri çözümü günümüz teknolojisi ile kolayca yok edilebiliyor ancak uygun fiyatlara ameliyat olmak ya da basit operasyonlar geçirmek oldukça zor. Bu durumda evinizde yapabileceğiniz maskeler ile ekonomik açıdan rahatlayabilir aynı zamanda bitkisel ürünlerin ön plana çıktığı durumları gözlemleyebilirsiniz.

Kivi suyu ve kil maskesi içerisinde bulunan besinlerin vitamini sayesinde cildinizi korur oluşan lekeleri yok edebilir. Sivilcelerde de etkili olan bu maskenin içerisinde belirli miktarda ürünler vardır ve fiyatları her bireyin alabileceği türden oluşturulmuştur. Malzemeler; kivi ve bir tutam kilden oluşur. Hazırlanışı; kiviyi dilimleyerek püre haline getiriniz ve çıkan suyu bir kenara ayırınız. Ayırmak için kullanacağınız işlem süzme yoluyla yapılabilir. Bu işlemi yaparken kivi halkalarını yüzünüze yerleştirebilirsiniz. Çıkan suyu kil ile karıştırdıktan sonra yüzünüzde bulunan sivilcelere veya tüm bölgeye uygulamanız mümkün. Tam on dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile yüzünüzü temizleyiniz. Farklı birçok yöntem ile destekleyebileceğiniz yüzünüzü nemlendirici ile ferahlatın. Kivi suyu ve kil maskesi farklı karışımlardan ayrı tutulabilir. Çünkü içerisinde bulunan vitaminler, diğerlerine göre ayrıdır. Yağlı ciltlere de uygulanan maskelerden biri kivi suyu olabilir.

Sivilce maskeleri arasından tercih ettiğiniz yöntemler her zaman etkili olacaktır. Çünkü doğada bulunan bitki karışımlarının vücuda destekleri her zaman üst seviyede olacaktır. Dilerseniz lazer veya ışın yöntemi ile cilt problemlerinizi yok edebilirsiniz fakat önerimiz öncelikle maskeleri denemeniz.

Tüm Sivilce Maske Tarifleri için Tıklayın
Bal Maskesi Tarifi için Tıklayın
Çilek Maskesi Tarifi için Tıklayın
Aspirin Maskesi Tarifi için Tıklayın
Elma Sirkesi Maskesi Tarifi için Tıklayın
Yulaf Ezmesi ve Yoğurt Maskesi Tarifi için Tıklayın
Havuç Maskesi Tarifi için Tıklayın
Domates Maskesi Tarifi için Tıklayın
Kekik Suyu Tarifi için Tıklayın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

maltepe escort