Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Mayıs 2018

Anasayfa > Saç Bakımı > Kısa saçlara şekil vermenin yolları

Kısa saçlara şekil vermenin yolları

Kısa saçlara şekil vermenin yolları

Kısa saçlara şekil verebilmek bayanların her zaman kâbusu olmuştur. Bir türlü şekil almaz karmaşık saçlarla başa çıkılmaz bir hal almıştır her zaman. Durum böyle olunca saçınıza şekil vereyim derken sinir kat sayılarınızda artacaktır. Aslında birkaç kolay yöntemle kısa saçlara istediğiniz doğru şekli verebilirsiniz. Ama kimse bu nokta da pek fazla bilgiye sahip olmadığından bunu yapamayacaktır. Sizlere yazımızın devamında kısa saçlarınıza şekil verebilmenin en etkin yollarından bahsedeceğiz ve bu sayede kısa saçlarınıza şekil verebilmek kısa saçlariçin girdiğiniz uğraş ve sinirden sizleri kurtaracağız. Bu durum kısa saçları olanları oldukça sevindireceğini düşünerekten sizleri daha fazla bekletmeden kısa saçlara nasıl kolayca şekil verebileceğinizden sizlere bahsetmek istiyoruz.

Kısa saça şekil verebilmenin püf noktaları

kısa saçlar 2Kısa saçlar genç, taze ve yenikçi bir imaj için oldukça ideal bir saç tercihidir her zaman. Sadece yüzün ön planda bırakan bu zor saça şekil vermek o kadar kolay değildir. Doğru kesim uygulandıktan sonra yapmanız gereken bakım da oldukça önemlidir. Şimdi sizlere kısa saça şekil verebilmek için yapmanız gereken adımlardan bahsedeceğiz.

-Banyodan sonra saçınızı havluya sararak kurumasını sağlayın

-Saç kremlerinden durulanmayan saç bakım kremini avucunuza dökerek uygulayınız

-İşlemin ardından kendiliğinden saçın kuruması için beklemeye bırakınızkısa saçlar 1

-Saçınız kurumasından sonra avucunuza saç köpüğü sıkarak iki elinizle saçınıza dilediğiniz şekli artık kolayca verebilirsiniz.

-Kısa saçları arkaya, yana veya tepeye doğru şekiller verebilirsiniz

-Saçlarınızın ıslak ve canlı görülmesi için son olarak doğru saç köpüğünü tercih ediniz

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz