Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Eylül 2019

Anasayfa > Tırnak Bakımı > Kırmızı Oje Nasıl Kolay Çıkar?

Kırmızı Oje Nasıl Kolay Çıkar?

Kırmızı Oje Nasıl Kolay Çıkar?

Kırmızı oje her kıyafete yakışması ve kadınlara kendilerini iyi hissettirmeleri sebebiyle en sık kullanılan oje renkleri arasında birinci sıradadır. Ancak sürmesi kadar çıkarması da zahmetli olan bu oje bir süre sonra bu zorluklarından dolayı tercih edilemez hale gelebilmektedir. Yazımızda sizlere kırmızı ojelerden nasıl zahmetsizce kurtulabileceğinize dair birkaç ipucu vereceğiz:

Kırmızı Ojeyi Çıkartma Yöntemi

Ojeyi çıkarmak için kullanılacak tek yöntem bilindiği üzere aseton kullanmaktır. Ancak kırmızı ojeyi çıkartabilmek için asetonu ve pamuğu doğru yöntemle kullanmak oldukça önemlidir. Kırmızı oje gibi bulaştığı zaman sorun çıkartabilecek ojeleri çıkartmak için gereken en önemli şey dikkattir. Asetonu pamuğa dökerek başlattığımız oje temizleme işlemi, daha sonra pamuğu tırnağımızın üzerine bastırmamız ile devam eder. Birkaç saniye bu şekilde bekletilen pamuk daha sonra aşağı doğru çekilir ve her seferinde bu işlem aynı şekilde devam ettirilir. Asla sağa sola çevrilmemesi gereken pamuk, bu şekilde itina ile kullanıldığı takdirde hem bozulmadan hem de kolayca ojeyi çıkartabilecektir.

Kırmızı Ojeyi Çıkarttıktan Sonra Yapılması Gerekenler

Ne kadar dikkatli olmaya çalışsak da ister istemez tırnak kenarlarına kırmızı ojeden kalıntılar bulaşabilir. Bunları temizlemek için yapılması gereken bir kâse içerisine sıcak su ve karbonat koyarak birkaç dakika bekletmektir. Bu işlem tırnak kenarlarında kalan kırmızı ojenin kolayca deriden ayrılmasını sağlayacak ve ellerinizi temiz ve bakımlı bir hale getirecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

maltepe escort