21 Ağustos 2014

İnce telli saçları kuvvetlendiren okaliptüs maskesi

Özellikle ince telli saçlara sahip kişiler üzerinde oldukça etkili olan okaliptüs maskesini sizlerle buluşturuyoruz. Artık koparak dökülen saçlara okaliptüs maskesi ile son veriyoruz.

İnce telli saçları kuvvetlendiren okaliptüs maskesi

Yıllardır süre gelen okaliptüs bitkisinden elde edilen okaliptüs yağının saç üzerinde ki faydalar yapılan klinik araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Ta ki birkaç hafta kullanımda bile saçlarınız üzerinde ki etkisini görünce eminiz ki sizlerde bizler gibi çok şaşıracak ve şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Özellikle ince saçlar üzerinde oldukça etkili olduğu öner sürülmektedir. İnce telli saçlara uygulandığında kökten uca saçlarınızı kuvvetlendirir ve bu sayede daha hacimli saçlar elde edebilirsiniz. İnce telli saçlara sahip kişilerin en büyük sıkıntılarından bir tanesi olan koparak dökülen saçlarında önüne geçebilmektedir. Saç diplerinize kuvvet ve hacim kazandırdığından daha sağlıklı saç köklerine sahip olacaksınız. Nasılİnce telli saçları kuvvetlendiren okaliptüs mskesi3 mı? Sizlere önereceğimiz muhteşem okaliptüs maskesi sayesinde bu artık mümkün.

Okaliptüs maskesi malzemesi

1 yemek kaşığı okaliptüs yapı

5 damla sandal ağacı yağı

İnce telli saçları kuvvetlendiren okaliptüs mskesi11 yemek kaşığı yoğurt

1 adet yumurta

Okaliptüs maskesi hazırlanışı ve uygulanışı

Bir kasaye tüm malzemeleri teker teker boşaltınız ardından güzelce karıştırınız, belli bir kıvama gelmesi yaklaşık 10 dakika karıştırmanız gerekebilir. Ardından duştan sonra bu karışımı saç diplerinize ve saçınıza masaj yağarak güzelce yedirin ve maskenin kuruması için 15-20 dakika bekletiniz. Sonrasında ılık su ile durulayarak çıkartınız. Bu işlemi her duştan sonra yapabilirsiniz.

Okaliptüs maskesinin saça faydaları

-Saça canlılık ve parlaklık katarİnce telli saçları kuvvetlendiren okaliptüs mskesi2

-İnce telli saçlara hacim kazandırır

-Saç köklerini kuvvetlendirir

-Saçlarınızı kökten uca besler

-Koparak dökülmeleri önler

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ