Web sitemize hoşgeldiniz, 08 Eylül 2018

Anasayfa > Cilt Bakımı > Güzel görünmenin en etkili 5 yollu!

Güzel görünmenin en etkili 5 yollu!

Güzel görünmenin en etkili 5 yollu!

Her bayan güzel ve çekici görünmek için elinden geleni yapar. Bunun için aşırı uğraşlar vermenize gerek yok alımlı ve güzel görünmek için en önemli yerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlar; Makyajınız, cilt bakımınız, saçlarınız, vücudunuz ve tabiki de dişlerinizdir. Bunlara dikkat ettiğiniz takdirde güzel görünmeniz için hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Bunlar en önemli faktörlerdir. Maskeler ve parlatıcılar geçici güzelliktir fakat bunlar sizi her zaman güzel gösterecektir. Geçici değil de sürekli güzel kalmak istemez misiniz? Güzel görünmenin yolları burada.

Güzel görünmenin sırları nelerdirGüzel görünmenin en önemli 5 sırrı!

Makyaj: Toplumda bakımlı ve çekici görünmek için bütün bayanlar makyaj yapar. Fakat makyajı değişik tonlarla cildinize yedirdiğinizde daha çekici gözükeceksiniz. Sade ve açık renkteki malzemeleri kullandığınızda daha genç, diri gözükeceksiniz. Aksi takdirde koyu renklerden yararlanırsanız gözünüzün rengini kapatarak yaşlı gözükebilirsiniz. Makyaj yaparken seçecek olduğunuz renk tonları bedeninize uyumlu ve parlak olmalıdır.

Güzel görünmenin en önemli 5 sırrı!Cilt bakımı: Sürekli olarak makyaj yapmaktan kaçının. 3 – 4 gün üst üste sürekli makyaj yaptıysanız cildinizi 2 gün dinlendirerek hava almasını sağlayınız. Cilt maskelerinden yararlanın. Cildinizi beslemelisiniz. Dış bakım kadar iç bakımda çok önemlidir. İç bakım derken günlük vücuda gereken vitamin ihtiyacını karşılamalısınız. Bu sayede cildinizi besleyerek canlı görünmesini sağlamış olursunuz. Dış bakımda nemlendiriciler, maskeler ve yağlardır. Cilt bakımınızı bu sayede tamamlayabilirsiniz.

Güzel görünmenin en önemli 5 sırrı!

Saçlarınız: Saç temizliğinize dikkat edin. Saçlarınız yağlı olduğunda düzeltildikleri halde güzel gözükmezler fakat temiz olduklarında şekil vermeseniz de saçlarınızı düz ve sade haliyle göz alıcıdır. Saçlarınızı düzleştirmek ve şekil vermek için kullandığınız makineleri 2 günde 1 kullanınız. Aksi takdirde saçınıza zarar veriyorsunuz. Saç kırılmaya ve dökülmeye başlayabilir, bu yüzden saçlarınız kötü görünmeye başlamaktadır.

Güzel görünmenin en önemli 5 sırrı!Vücudunuz: Vücudunuz görünüşü elbette çekicilik ve göz alıcılık için en önemli bölümdür. Duruş ve yürüyüş pozisyonunuz önemli yer almaktadır. Yürürken ve dururken bükük değil dik şekilde durunuz. Dik yürüdüğünüzde vücudunuz daha güzel gözükecektir. Yürürken özgüveniniz olduğunda daha da çekici gözükmeye başlayacaksınız.

 

Güzel görünmenin en önemli 5 sırrı!

Dişler: Çekicilik ve göz alıcılık bakımından da en önemli faktörde yer alan dişlerinizin beyazlığı çok önemlidir. Gülüşlerinizle çoğu insanı büyüleyebilirsiniz. Tabikide güzel gülmek dişlerden geçmektedir. Güldüğünüzde sarı ve soluk dişler yerine parlak ve beyaz dişlerinizle oldukça ilgi çekebilirsiniz. Aynı zamanda bakımlı olduğunuzu da bu sayede göstermiş olursunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz