Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Temmuz 2018

Anasayfa > Cilt Bakımı > Gözenek sıkılaştırıcı tonikler nelerdir?

Gözenek sıkılaştırıcı tonikler nelerdir?

Gözenek sıkılaştırıcı tonikler nelerdir?

Yüzünüzün en önemli parçası olan gözenekleriniz büyük bir öneme sahiptir. Heleki güzellik ve bakım konusunda gözenekler önemli pay sahibidir. Gözenekleriniz mikrop kaptığında sivilceler meydana gelir, açıldığında ise kırışıklıklar ve çatlaklar oluşur. Gözeneklerinizi sıkılaştırdığınız da ise gözeneklere mikrop girmez bu sayede sivilce oluşmaz ve gözenekler sıkı olduğunda ise kırışıklık ve çatlaklar engellenerek cilt pürüzsüzleşir. Sıkı gözenekler parlak bir görünüm sağlamakla birlikte cildinizi güzelleştirmektedir. Bu sayede cilt bakımınızı da yapmış olursunuz. Günümüzde bir çok gözenek sıkılaştırıcı malzeme bulunmaktadır fakat en popüler olan ve en çok kullanılanlar toniklerdir.

Gözenek sıkılaştırıcı tonikler

Gözenek sıkılaştırıcı tonikler nelerdirVichy normaderm tonik: Özellikle cilt sorunlarının tedavisinde kullanılan bu tonik içinde maddeler sayesinde yapıcı ve onarıcıdır. Cildi ferahlatıcı etkisiyle de akneleri gideren bu tonik cilt bakımınız için kullanabileceğiniz en iyi tonikler arasındadır. Bu toniğin fiyatı 32 TL’dir.

 

Gözenek sıkılaştırıcı tonikler nelerdir1Babe astringent tonik: Yağlı ciltlerde 1 numaralı tonik olarak bilinen Babe astringent tonik gözenekleri sıkılaştırarak fazla yağdan dolayı oluşan sivilcelerin oluşmasını engellemektedir. Bu toniği düzenli olarak kullandığınızda cildiniz güzelleşecek ve aknelerden kurtulacaksınız. Babe astringent tonik 60 – 65 TL’dir.

 

Gözenek sıkılaştırıcı tonikler nelerdir1

Perrıcone md ıntensıve: Yüzünüzdeki yağı emen bu tonik gözeneklerdeki yağları emerek gözenekleri sıkılaştırmaktadır. Aynı zamanda yüzdeki hücreleri yenileyen bu tonik cildinizi güçlendirerek canlandıracaktır ve parlatacaktır. Bu tonik 200 – 220 TL’dir.

 

Gözenek sıkılaştırıcı tonikler nelerdirLa roche effaclar: Tamamen bitkisel karışımlardan yapılan bu tonik cilt sağlığınıza katkı sağlamakla birlikte gözeneklerinizdeki mikropları öldürerek sivilce çıkmasını engeller. Sivilcelerinizi geçiren La roche effaclar toniği cilde iyi gelmektedir.La roche effaclartoniği 30 – 50 TL arasında’dır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz