Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2019

Anasayfa > Cilt Bakımı > Göz kalemi nasıl çekilir?

Göz kalemi nasıl çekilir?

Göz kalemi nasıl çekilir?

Kadınların dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de göz kaleminin uygulanışıdır. Son zamanların en moda göz kalemleri ürende durmak gerekirse, bu siz bayanların en çok kendilerine yakıştırdıkları renklere göre değişmeler göstermektedir. Bundan dolayıdır ki göze kalem çekme noktasında daha etkin ve güzel nasıl çekilir ya da göze kalem çekerken dikkat edilmesi gerekenler neler olduğunu sizlerle paylaşacağız. Göz kalemi, farklı birçok amaç için kullanılabilmektedir. Özellikle son moda karşımıza çıkan kalın kaş yağısını elde etmek için ve günübirlik olarak bundan kurtulabilmek için göz kaleminizi kaş kalemi olarak da kullanabilirsiniz. En uç noktalardan bir tanesi de bazen unutmuş olduğumuz göz kalemi rengi de Göz Kalemi Nasıl Çekilirolabilir. Mesela koyu rengin bitmesi durumunda ne yapabileceğimizi bilmemiz gerek. Siyah ve gri göz kalemi konusunun ne kadar da önemli olduğunu bilen gözelik uzmanları bu konuda birçok farklı alternatifleri sunmaya devam ediyorlar.

Göz kalemi çekerken dikkat edilmesi gerekenler?

  • Göz Kalemi Nasıl Çekilir3Yanlızca üst kirpiklerinizin diplerine süreceğiniz kalem, gözlerinizin daha da kalkık görünmesini sağlayacaktır.
  • Eğer renkli gözlere sahipseniz farklı renklerde ki göz kalemlerini deneyebilirsiniz. Daha da yumuşak bakışlar için mavi ve yeşil notlarında ki göz kalemlerini deneyiniz.
  • Kaşınızın rengine uygun bir göz kalemi ile kaş çizginizi daha da uzatarak uzun bir kaş görünümü elde edebilirsiniz.
  • Eğer birbirine yakın gözlere sahip iseniz kirpiklerinizin ortasından doğru başlayıp göz sonuna kadar alt ve üst kısımlara kalem sürünüz.
  • Eğer birbirinden uzak gözlere sahip iseniz bu durumda göz ortasından göz pınarına kadar alt ve üst kısımlarına kalem çekiniz.Göz Kalemi Nasıl Çekilir1
  • Alt göz kapağınıza çekebileceğiniz beyaz renkli kalem ile gözlerinize daha da parlaklık kazandırabilirsiniz.
  • Beyaz tenli kadınların yüz hatlarını yumuşatabilmesi için kahve tonlarında göz kalemleri kullanmalarını öneriyoruz.
  • Kedigözü sitili bir görünüm için göz bitiminden şakaklara doğru uzayacak bir çizgi oluşturabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

maltepe escort