12 Temmuz 2014

Göğüs dikleştirici kremler nelerdir?

Göğüs dikleştirici kremler nelerdir?

Göğüsler hayatınız boyunca kilo alıp vermek, aşırı kilo ve yaş ilerlemesi göğüsleri dik ve gergin tutan kolajen liflerinin özelliğini kaybetmesiyle göğüsleriniz sarkmaya başlar. Kolajen liflerini kremler ve bitkilerle eski haline getirmeniz mümkündür. Bu kremler göğüslerinizi dikleştirip sertleştirecektir ve göğüsleriniz eski çekici halini geri alacaktır.

Elancyl göğüs dikleştirici ve sertleştirici kremGöğüs dikleştirici kremler1

Elancyl kremi hormonları hızlandırıcı etkisiyle göğüslerinizde bulunan lifleri sıkılaştırarak göğüslerinizin sertleşmesini ve dikleşmesini sağlayacaktır. İnternet üzerinden ve kozmetikçilerde bulabileceğiniz bu krem 80 ile 100 tl arasındadır.

Elancyl kreminin kullanışı

1 ay boyunca her gün 2 ya da 3 defa elancy kremini göğüslerinizin altından itibaren masaj şeklinde göğüslerinizin her bölgesine gelecek şekilde uygulayınız. Bu kremi göğüslerinizi iyice temizledikten sonra ve öğünlerden önce uygulamanız daha erken sonuç almanızı sağlayacaktır.

Loreal Paris göğüs dikleştirici krem

Göğüs dikleştirici kremler1Loreal paris dikleştirici kremi sarkan göğüsleri kan akşını hızlandırıp hücreleri yeniden canlandırarak göğüslerin dikleşmesini sağlar. Bitkiler katkısıyla yapılan bu krem aynı zamanda göğüslerinizi yuvarlaştırarak büyümesinde önemli rol oynar. Bu krem 60 ile 80 tl arasındadır. Tüm kozmetikçilerde bulabilrisiniz.

Loreal Paris kreminin kullanışı

Bu kremi günde 2 defa olmak üzere uygulamanız gerekmektedir. Kremi göğüslerinizin ucundan başlayarak 5 dakika boyunca iyice masaj yapınız. Kremden 1 ceviz kadar sıkmanız yeterli olacaktır. Emzirme döneminde olan bayanların kullanması kesinlikle yasaktır, sütünüzün kesilmesine neden olabilir.

Mustela specific support bust göğüs dikleştirici kremGöğüs dikleştitici kremler

Liflerin sıkılaşmasını sağlayan Mustela specific support bust krem buğday özü etkisiyle lifleri gerginleştirerek göğüslerin dikleşmesini sağlamaktadır. Mustela specific support bust kremine kozmetikçilerden 70 ya da 80 tl’ye sahip olabilirsiniz.

Mustela specific support bust kreminin kullanışı

Mustela specific support bust kremini göğüs uçlarınızdan başlayarak göğüs altlarınıza masaj şeklinde iyice uygulayınız. Bu kremi günde 2 defa uygulamanız gerekmektedir.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Neslihan B. dedi ki:

    benim göğüslerim normal ölçülerde ancak sarkma mevcut. acaba geceleri sütyensiz uyumaktan olur mu bu ilaçların etkinliği ne kadar dır?

YORUM YAZ