Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2019

Anasayfa > Makyaj ve Parfüm > Gelin makyajı nasıl yapılır?

Gelin makyajı nasıl yapılır?

Gelin makyajı nasıl yapılır?

Belki de tüm hayatınız boyunca düşlediğiniz, hayatınızın en önemli anlarından bir tanesi de mutlaka düğününüz gelmektedir. Düğününüzde en çarpıcı ve de en dikkat çekici görüntüye sahip bayan kesinlikle siz olmalınız gerekmektedir. Bunu da bu görünümü de makyajınız ve saçınız ile sağlayabilirsiniz. Elbette bu noktada gelinlik seçimi de oldukça önemlidir. Ancak yüzünüz ve saç şekliniz daha etkin bir izlenim uyandırmaktadır. Bu yüzden yüzünüze yapacağınız makyajdan tutunda, saçınıza, gelinliğinize, ayakkabınıza hatta hatta takacağınız takılara kadar en ince detaylarına kadar düşünülerek buna karar verilmelidir. Yapacağınız bir hata Allah göstermesin bütün bir ömür boyunca hayalini kurduğunuz kendi düğününüzde istediğiniz gibi Gelin makyajı nasıl yapılırolamamanın burukluğunu yaşayabilirsiniz. Maalesef ki kimse böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemez. İşte tamda bu noktada gelen misafirlerinizi hayranlık uyandıracak güzelliğiniz ve makyajınızla etkilemek istiyorsanız gelin birlikte bakalım gelen makyajı nasıl yapılması gerektiğini sizlerle paylaşalım.

Gelin göz makyajı

Gelin makyajı nasıl yapılır3Gelin makyajına başlamadan önce göz makyajınızı uygulayınız. Göz makyajı tamamlandığından yüz makyajına geçerseniz geriye dönüp son bir rötüş yapma şansınız olacaktır. Düğün günleri genç kızlar için hüzün ve de mutluluk gibi duyguların gün içerisinde sıkça yaşandığı bir gündür. Bu nedenle makyajınızın daha da dayanıklı olabilmesi için göz bazı ile göz makyajınızı sağlamlaştırınız. Göz makyajınızı tamamladıktan sonra göz altına transparan bir pudra uygulayabilirsiniz. Kirpikleriniz yeteri kadar uzun değilse takma kirpikte kullanabilirsiniz. Göz makyajında yapacağınız son hamle göz altı aydınlatıcılarını uygulayınız. Bu sayede gözleriniz daha belirgin bir şekilde öne çıkacaktır.

Gelin yüz makyajı

İlk olarak fondöten uygulaması ile zemin oluşturunuz ve üzerine pudra uygulayınız. Dilediğiniz oranda istediğiniz gibi gölgelendirmeler yapabilirsiniz. Allık seçerken göz Gelin makyajı nasıl yapılır1makyajınızla uyumlu bir allık tercih ediniz. Yüzünüzde bütünlük sağlayıp uyumlu renk geçişlerini sağlamanız oldukça önemlidir.

Gelin dudak makyajı

Dudaklarınızı belirginleştirmek için uyumlu tonlardan dudak kalemleri ile dudağınıza belirginleştirin. Ardından ruj sürerseniz oldukça güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Pamuk prenses dedi ki:

    evet gelin olmama çok az kaldı ama hala nasıl bir makyaj ve saç yaptıracağıma karar veremedim.

Yorum Yaz

maltepe escort