01 Ocak 2016

Gazete ile Yapılan Oje Modelleri

Gazete ile Yapılan Oje Modelleri

Tırnaklara sadece ojeyi sürü kurutup kullanmak artık yetmiyor. Bunun için tırnaklarınızda farklı modeller görmek istiyorsunuz. Kuaförlerde saatlerinizi harcamanıza gerek yok. Çeşitli şekiller elde etmek aslında çok kolay bir işlemden geçiyor. Tırnaklarınıza yapacağınız çok fazla çeşit var çünkü.

Gazete Desenli Oje Yapımı

Basit ama şatafatlı ilgi çekici bazı küçük püf noktalarıyla değişen zamana ayak uydurabilir modern tırnak süslemelerini kendinizde yapabilirsiniz. Gazete desenli oje yapımı da zor görünse de aslında küçük ama etkili bir uygulama olacak.

Malzemeler

  • Makas
  • Gazete
  • Kolonya
  • Oje kurutucu
  • Bir adet beyaz oje ve parlatıcı

Yapılışı

Önce gazeteleri tırnaklarınızdan biraz daha büyük parçalar halinde kesmelisiniz. Kestiğiniz parçaları bir yanınıza alın. Beyaz ojenizi tırnaklarınıza iki kat uygulamalısınız. Çabuk kuruması için oje kurutucu spreyinizden sıkın ve bekleyin. Ojeler kesinlikle çok iyi kurutulmalıdır gazete parçalarının yapışmaması için dikkatle kurutulmalıdır. Kolonyanızı bir sprey şişede kullanmalısınız ve tırnağınızın üzerine bir kez sıktıktan sonra gazete parçalarını tam üzerine koyup kaplamalısınız. Her tırnakta aynı uygulamayı tekrar etmelisiniz. Gazetedeki yazılar olduğu gibi beyaz ojenizin üzerine geçmiş olacaktır. Kusursuz tırnaklarınız artık hazır olmak üzere. Son olarak daha kalıcı olması ve daha uzun süre kullanmanız için parlatıcınızı da birer kat üzerine sürün ve uygulamanızı bitirin. Muhteşem şık ve mutluluk verici tırnaklara sahipsiniz artık. Her kıyafetinizle uyumlu her makyajın tamamlayıcısı bu ojeleri kesinlikle denemelisiniz.

 

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ