Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Aralık 2018

"maskeler" ile Etiketlenen Konular

Gözenek sıkılaştırıcı çilek ve süt maskesi nasıl yapılır?

Gözenekleri sıkılaştırarak sivilce oluşumunu engelleyen hiç bir yerde bulamayacağınız çilek ve süt maskesi burada.

Saç bakımı için doğadan gelen bitkisel bakım maskesi nasıl hazırlanır?

Dış görünüşünüzün en gözde olan bölgesi saçlarınız için en etkili olan hiç bir yerde bulamayacağınız bakım maskesi burada.

Yağlı ciltler için kullanılması gereken kayısı yağı maskesi nasıl yapılır?

Kayısı cilde olan birçok faydasıyla birlikte maske halinde kullanıldığında içinde bulunan maddeler sayesinde cilt yağlanmasını engelleyecektir.

Hücreleri yenileyici domates maskesi nasıl yapılır?

Yazın en çok yüketmiş olduğunuz sebzelerden biri olan domates maske halinde kullanıldığıında cilt için çok faydalı bir hale geliyor. Domates...

Saç bakımı için yumurta maskesi nasıl yapılır?

Saç dolgunluğunuz ve saç güzelliğiniz için kullanmanız gereken en etkili maskelerden biri olan yumurta maskesinin hazırlanışı ve uygulanışı ciltonik.com'da.

Gözenekleri sıkılaştırıcı aspirin maskesi nasıl yapılır?

Genellikle baş ağrısı için kullanılan fakat maskesi cilde çok faydalı olan aspirin maskesi gözenekleri sıkılaştırarak sivilce oluşumunu engelliyor.

Cilt sıkılaştırıcı elma ve maden suyu losyonu nasıl yapılır?

Yazın herkesin gözü sizin üzerinizde olmasını istemezmisiniz? Cilt sıkılaştırıcı olan elma ve maden suyu losyonunu denediniz mi?

Siyah noktalar için bal ile limon maskesi nasıl yapılır?

Vücutta bulunan fazla yağ dan dolayı ya da cilt temizliğinize dikkat etmemenizden meydana gelen siyah noktalar için en doğal maske...

Cilt canlandırıcı çikolata maskesi nasıl yapılır?

En lezzetli maske tariflerinden biri olan çikolata maskesi cildi canlandırmakla birlikte beslemektedir. Çikolata maskesi hazırlanışı ve uygulanışıyla birlikte ciltonik.com'da.

Sivilce lekeleri için doğal bal maskesi tarifi

Küçükken geçirdğiniz ateşli hastalıklar ya da ergenlik çağındaki sivilceleri patlattık dan sonra meydana gelen geçmek bilmeyen sivilce izlerine artık son!...

Cilt kırışıklıklarına iyi gelen turp maskesi nasıl yapılır?

Cilt kırışıklıklarınızı gidermek için en etkili ve en iyi maske tarifi olan turp maskesi hiç bir yerde bulamayacağınız tarifiyle ciltonik.com'da.

Ayak derisini güçlendiren portakal maskesi nasıl yapılır?

Ayaklarınızda deri hastalıklığı olmaması için ya da varsa tedavisi için kullanmanız gereken portakal yağı ciltonik.com'da.

Selülit engelleyici buğday yağı nasıl yapılır?

Yaz aylarının korkulu rüyası olan selülitleri engelleyen buğday yağını denediniz mi? Hiç bir yerde bulamayacağınız buğday yağı ciltonik.com'da.

Yağlı ciltler için kullanılması gereken kil maskesi nasıl yapılır?

Cildiniz yağlandığında çıkan sivilceler için ve cildinizi yağlardan kurtaran kil maskesini denediniz mi? Hiç bir yerde bulamayacağınız kil maskesi aşağıda...

Kahverengi lekeler için yoğurt maskesi nasıl yapılır?

İçinde bulundurduğu vitamin ve minerallerle her derde deva olan yoğurt maskesi kahverengi lekelerinizi kökünden hallediyor.