Web sitemize hoşgeldiniz, 04 Temmuz 2020

Anasayfa > Cilt Bakımı > Et Beni Tedavisine Bitkisel Çözüm

Et Beni Tedavisine Bitkisel Çözüm

Et Beni Tedavisine Bitkisel Çözüm

Et beni doğuştan oluşabileceği gibi, sonradan da çıkabilir. Melanin maddesinin bir noktaya toplanması ile oluşan bu kabarcıkların koparılmaması en önemli önerilerdendir. Genellikle zararsız olan bu et benlerine bitkisel çözüm ile tedavi etmek mümkün olabileceği gibi, uzman doktor önerisi ile de yola çıkabilirsiniz. Zaman zaman siğil ile karıştırılabilinir. Siğillerin üzeri pütürlü ve bulaşarak çoğalabilirler, et benlerinin yüzeyi ise pürüssüz ve bulaşıcı değildir.

İşte size et benlerinizden kurtulmak için tavsiyelerimiz, 1 yemek kaşığı mısır unu, 1 yemek kaşığı kil, 1 yemek kaşığı el kremini karıştırarak et beni olan bölgeye sürün. 5 dk beklettikten sonra et beni maskesini cildinizden çıkarın.

1 yemek kaşığı kekik yağı ile, 1 tatlı kaşığı hindistan cevizi yağını karıştırın her gün et beni olan bölgenizi bu yağ ile 2-3 dk sürüp bekletin. et beni bitkisel çözüm tedavisinde etkili yöntemlerdendir.

elma sirkesi ve suyu eşit miktarda karıştırıp cildinizi her gün temizleyin.

Süzme yoğurt ile karbonatı karıştırın gün aşırı cildinizde 10’ar dk bekletin et beni için bitkisel çözümlerden biridir.

Ahmet Maranki’den et beni için bitkisel çözüm, çörek otu yağını 3 hafta boyunca her gün et beni olan bölgenize sürüp 5’er dakika bekletmelisiniz.

arpa unundan hamur elde edene kadar su katın. bu hazırladığınız hamur maskesini cildinizde gün aşırı 10’ar dakika bekletin hem et beni için bitkisel tedavi olacak hem siğiller nasıl geçer sorusuna yanıt alacaksınız. Hem de sivilce izlerini yok etme konusunda etkili bir maskedir.

Et beni nasıl yok edilir‘e çözüm aradığını kadar var olan et benlerinizin cilt enfeksiyonlarına yol açmaması için temizliğine de özen göstermeniz gerekmektedir. Koparma, kaşıma, kanatma bu durumun baş düşmanıdır.

Benzer cilt problemleriniz ile ilgili diğer önerilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

http://www.ciltonik.com/limon-tuzunun-faydalari-nelerdir/

http://www.ciltonik.com/maydanoz-ile-cilt-bakimi-cozumleri/

http://www.ciltonik.com/cay-maskesi-nasil-yapilir-ve-cay-maskesinin-faydalari-nelerdir/

http://www.ciltonik.com/yumurta-aki-maskesi-nasil-yapilir-ve-yumurta-aki-maskesi-faydalari-nelerdir/

http://www.ciltonik.com/maya-maskesi-nasil-yapilir-ve-maya-maskesi-faydalari-nelerdir/

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

maltepe escort