Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Mayıs 2019

Anasayfa > Doğal Bakım > Eller Nasıl Beyazlatılır?

Eller Nasıl Beyazlatılır?

Eller Nasıl Beyazlatılır?

Bembeyaz ve yumuşacık ellere sahip olmak her kadının hayalidir. Yüzyıllardır kadınlar bunun için pek çok yöntem geliştirmiş ve doğal yollardan çözümler üretmişlerdir. Ellerde oluşacak yaşlılık lekelerinden de kurtulmaya yardımcı olan el beyazlatma maskelerini kolayca ve ekonomik yollardan sahip olabilirsiniz.

Yoğurt Eller İçin de Beyazlatıcı Etkiye Sahiptir

Yoğurtla cildiniz için yapabileceğiniz beyazlatıcı maskeleri ellerinizi beyazlatmak için de kullanabilirsiniz. Yoğun kıvamlı bir kaşık yoğurdun içine katacağınız bir çay kaşığı karbonat ile krem kıvamında hazırlayacağınız maskeyi ellerinize masaj yaparak uyguladıktan sonra bir saat ellerinizde beklemeniz ellerinizin renginin beyazlamasına yardımcı olacaktır.

Güneş Kremleri Ellerinizi De Koruyacaktır

Güneşe çıkarken cildinize uyguladığınız güneş kremlerini aynı şekilde ellerinizde de kullanmanız ellerinizin beyazlığını korumanızı sağlayacaktır. Gün içerisinde ellerinize süreceğiniz bir kaç damla limon suyu da ellerinizin renginin açılmasına yardımcı olacaktır. Kullandığınız limonların kabuklarını da ellerinize sürerek ellerinizi beyazlatmaya yardımcı olacaktır. Bir havanda ezeceğiniz yarım çay bardağı pirinci toz haline getirerek yavaş yavaş süt ekleyerek macun kıvamına getirerek ellerinizde bir saat bekleterek ellerinizi beyazlatabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

maltepe escort