Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Aralık 2018

Anasayfa > Makyaj ve Parfüm > Dumanlı göz makyajı nasıl yapılır?

Dumanlı göz makyajı nasıl yapılır?

Dumanlı göz makyajı nasıl yapılır?

Özellikle son günlerde en çok rahabet gören makyaj yöntemlerinde ve birçok bayan tarafından tercih edilen dumanlı göz makyajının nasıl yapıldığını birçok kadın merak ettiği şüphesizdir. Bu yüzden sizlerle bu yazımızda dumanlı ve bir o kadar etkili gözlere nasıl sahip olabileceğinizi sizlerle paylaşıyoruz. Yapılışı ve de uygulanışı birçok basit evinizin ortamında güzellik salonlarına pahalı ücretler ödemeden etkin bir şekilde göz makyajınızı kendiniz yapabilirsiniz. Artık sizleri daha fazla bekletmeden dumanlı gözlere nasıl kavuşabileceğinizi adım adım sizlerle paylaşıyoruz. Her adımını eksiksiz ve dikkatli yaptığınız durumda etkin sonuçları sizlerde alabileceksiniz. Yapımı kolay olduğundan kendiniz evinizin ortamında yapabilirsiniz.Dumanlı göz makyajı nasıl yapılır Özellikle yetişmeniz gereken bir yer var ve şık olmanızda gerekiyor iste bu durumda sizlere büyük avantaj yağlayacak bu makyaj türü size bir çok avantajı da beraberinde sağlayacaktır. Gözlerinizin daha alımlı ve de gizemli gösteren bu makyaj uygulamasına hepiniz hayran kalacaksınız.

Dumanlı göz makyajının uygulanışı

Dumanlı göz makyajı nasıl yapılır11-İnce bir fondötenle cilt bazı oluşturduktan sonra kirpikler bol bol maskara ile boyanır. Parmaklarınız ile gelişi güzel dağıtın ve kaşlarınızın altına doğru taşıynız.

2- Üst kirpiklerin dışına yumuşak uçlu bir kalem ile kalın şerit halinde çerçeve çekiniz

3-Üst ve alt kirpiklerin içlerine de aynı kalemden uygulayınız.

4-Kalın çerçeve yumuşak uçlu bir fırça yardımı ile kaş altına doğru dağıtınız.Dumanlı göz makyajı nasıl yapılır2

5-Göz makyajınıza hakim olmasını istediğimiz, far en fazla göz çukuruna taşacak şekilde göze uygulanmaktadır.

6-Kirpikler bir kez daha maskara ile boyanır.

7-Son adımda ise göz makyajlarının sınırını belli eden kaşlar, olduklarından bir ton koyu renkle belirginleştirilebilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Güzide dedi ki:

    maalesef bu bana olmuyor gözlerim büyük olduğu için ben yapamıyorum 🙁 aslında çok beğeniyorum bu göz makyajını..

Yorum Yaz