05 Eylül 2014

Dolgun kalçalara sahip olmak için yapılması gereken egzersizler

Dolgun kalçalara sahip olmak için yapılması gereken egzersizler

Ne kadar zayıf olsanız da kalçalarının büyük olması arzusu hemen hemen birçok bayanda bulunmaktadır.         Daha büyük kalçalar daha çok seksilik demektir. Bunun için bir çok estetik pahalı ameliyatlar yaptıran, bıçak altına yatanlar vardır. Dış görünüşüyle daha çekisi ve seksi görünmek için para harcamadan evinizin ortamın da da kalçalarınızı büyütebilirsiniz desek ne dersiniz? Sizlere yazımın devamında sunacağım muhteşem önerilerle her adımın sonunda uzun dönemde oldukça dolgun ve çekici kalçaların sahibi olabileceksiniz. Oldukça dik ve bir o kadar güzel görünen. Artık ameliyata bıçak altına yatma derdi yok şimdi sizlere mucizevî bu egzersiz hereklerini buluşturuyoruz,sizi çok daha fazla bekletmeden.kalça büyütme 1

Kalça büyüten sihirli hareketler

İlk adımda tüm hareketlere başlamadan önce vücudu oldukça etkin bir biçimde ısındırmak çok önemlidir. Bunun için sadece on dakikalık bir yürüyüş yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca zıplama, ip atlama, açma, germe hareketlerini de uygulayabilirsiniz.

kalça büyütme 6Yan yatarak bacaklarınızı kalçanızın hemen üstüne kadar kaldırıp yavaşça indiriniz. Sert bir zemin üzerinde bu hareketleri yapmanız oldukça etkili olacaktır. 10 dakika boyunca yaparak bir dakika ara verip üç defa bu hareketi uygulayınız.

– Yere yüz üzeri uzanın ayaklarınız arkaya doğru uzatın dirseklerinizden destek alarak dizlerinizi yere doğru hafifçe değdirmeye çalışınız. Aynı zamanda bir bacak kalça büyütmesabitken diğer bacak ile arkaya tekme atın 10 kez bu hareketi yapınız.

– Dümdüz ayakta durunuz ve önce sağ bacağınızı kırarak dizinizi yere değdirir gibi yapın ve düzelin, ara vermeden aynı hareketi sol dizinize doğru yapınız 10 kez yapınız.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ