22 Temmuz 2014

Dalgalı saçlar için sprey yapımı

Banyo yaptıktan sonra dalgalı saçları düzeltmek kadar zor bir durum yoktur. Saçlarınızı kontrol etmeniz için size önerdiğimiz evde yapabilecek olduğunuz spreyden yararlanabilirsiniz.

Dalgalı saçlar için sprey yapımı

Güzel ve çekici görünmenin en iyi yolundan biri de saçlarınızdır. Saç modeliniz, saç renginiz ve saç şekliniz bir erkek için çok önemlidir. Saçlarınızla birçok kişiyi büyüleyebilirsiniz. Yapılan araştırmalar göre kadınları en çekici ve sexi gösteren saç modelleri arasında dalgalı saçlarda yer almaktadır. Dalgalı saçlarınız sprey yardımıyla daha canlı ve düzgün gösterebilirsiniz. Bazı kadınlarda olan dalgalı saçların düzeltilmesi çok zordur ve her saç teli ayrı taraftardır. Bu şekilde de topluma çıkamazsınız. Fakat saçlarınızı düzelttiğinizde oldukça çekici ve güzel olacaksınız. Aynı zamanda dalgalı ve parlak saçlar oldukça dolgun gözükmektedir.

Dalgalı saçlar için evde sprey yapımı

Malzemeler

  • 1 adet sprey şişesi
  • 5 tatlı kaşığı jöle
  • 1 su bardağı su
  • 1 tatlı kaşığı deniz tuzu
  • 1 tatlı kaşığının yarısı kadar hindistan cevizi yağı

Dalgalı saçlar için spreyin hazırlanışıDalgalı saçlar için sprey yapımı

1 tatlı kaşığı deniz tuzunu bir kaseye koyunuz. Üzerine 1 su bardağı su ekleyerek karıştırınız. Karıştırdıktan sonra 5 tatlı kaşığı jöle atarak karıştırmaya devam ediniz. Hindistan cevizi yağınıda ekleyerek sulandırmak için 1 su bardağı su daha ekleyebilirsiniz. Bu karışımı sprey şişesinin içine dökerek malzemeler suda kaybolana kadar çalkalayınız. Çalkaladıktan sonra akışkan hale gelen karışımla dalgalı saçlarınızı düzeltebilirsiniz.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ