18 Temmuz 2014

Cilt kırışıklıklarına iyi gelen kremler

Cilt kırışıklıklarına iyi gelen kremler

Yaş ilerledikçe vücudumuzda bulunan kolajen maddesi azalmaya başlar. Bundan dolayı deri ve lifler sıkılığını kaybederek kırışıklıkları meydana getirir. Kırışıklıklar beraberinde cilt sarkmalarını da oluşturmaktadır. Bu sayede cildiniz bozulmaktadır. Cilt bakımına dikkat eden biriyseniz eğer kırışıklıklar ve çatlaklar sizin için çok önemli olmalı. Çekiciliğinizi olumsuz şekilde etkileyen bu kırışıklıklar toplum içerisinde rahatsız olmanıza da neden olmaktadır.

Cilt kırışıklıkları için kremlerCilt kırışıklıklarına iyi gelen kremler

Ellezza salyangoz özlü krem: Ellezza kremi kırışıklıkları pürüzsüzleştirerek deriyi güçlendirmektedir. Aynı zamanda cildi güçlendiren bu krem sivilcelerde de yapıcı ve onarıcı etkisi yapmaktadır. 45 – 60 yaş arası bireylerde daha etkili olan ellezza kremi kırışıklıklara iyi gelir. Kozmetikçilerde bulabileceğiniz bu kremler 60 – 80 tl arasındadır.

Cilt kırışıklıklarına iyi gelen kremler1Loreal paris revitalift krem: Sadece kırışıklıkları için bu kremin etkisi büyüktür. Kırışıklıkları pürüzsüzleştiren krem çatlaklara da iyi gelerek cilt bakımında da kullanılabilmektedir. Kozmetikçilerde rahatlıkla bulabileceğiniz Loreal paris revitalift krem’in fiyatı 50 – 60 tl dir.

 

Cilt kırışıklıklarına iyi gelen kremler

Estee lauder krem: Yapılan araştırmalarda kesin sonuç verdiği görülen este lauder kremi kırışıkları tamamen yok etmektedir. İçinde bulunan vitamin ve minerallerle cildi de besleyen bu krem kırışıklıklar ve çatlaklara iyi gelmektedir.

 

Total face lift: KırCilt kırışıklıklarına iyi gelen kremlerışıklıklara iyi gelen bu krem anlık etki sağlamaktadır. Bu yüzden çok tercih edilen Total face lift makyaj yapmadan önce kullanıldığında %100 etki sağlayarak kırışıklıkları engelleyen bu krem çatlaklıklara da iyi gelmektedir.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Gülşen Ş. dedi ki:

    kaz ayaklarınızı gidermek için total face lift kullanın. çok faydalı..

  2. Şaziye Sezen dedi ki:

    evet kesinlikle faydalı erken yaşlanmanın da önüne geçiyor.

YORUM YAZ