04 Aralık 2014

Cildinizin gerginleşmesini sağlayan ısırgan otu maskesi

Cildinizin gerginleşmesini sağlayan ısırgan otu maskesi

Bütün bayanlar gibi sizde gergin ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyor olmalısınız. Cilt sarkması, kırışıklıklar ve çatlakları giderip pürüzsüz bir cilde sahip olmak o kadar da zor değil. Cildinize dikkat edip, maskeler, yağlar ve bakım ürünlerinden kullandığınız takdirde böyle bir cilde sahip olacaksınızdır. Tabi ki bunun için epey uğraşmanız gerekiyor. Fakat aşağıda vermiş olduğumuz ısırgan otu maskesiyle bütün cilt sorunlarınızı çatlaklar, sarkmalar ve kırışıklıkları bu maskeyle yok edip cildinizi sıkılaştırabilirsiniz. Isırgan otu maskesi cildiniz için 1 numara.

Cildi gerginleştiren ısırgan otu maskesi nasıl hazırlanır?

Malzemeler

  • 5 su bardağı su
  • 7 poşet ısırgan otu çayı
  • 1 tatlı kaşığı badem yağı
  • 1 tatlı kaşığı susam yağı

Cildi gerginleştiren ısırgan otu maskesinin hazırlanışı ve uygulanışıCildinizin gerginleşmesini sağlayan ısırgan otu maskesi

Bir kâsenin içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ile 1 tatlı kaşığı susam yağını atarak karıştırınız. 5 Su bardağını kaynattıktan sonra üzerine 7 poşet ısırgan otunu atarak kaynatınız. Kaynama sona erdiğinde demlemeye bırakınız demleyen ısırgan otunun içine yağlarla yapılan karışımı dökünüz. Döktükten sonra 10 dakika karıştırınız. Karıştırdıktan sonra bu karışımı bir fırça ile cildinize sürünüz. Sürdükten sonra cildiniz de 30 dakika bekletip ılık suyla yıkayınız. Bu maskeyi haftada 1 defa uygulayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ