10 Ocak 2015

Cildi gençleştiren kremler

Cildi gençleştiren kremler

Güzelliğine önem veren kadınlarımız, yaşlanmanın getirdiği olası doğal faktörleri azaltarak daha genç, güzel, sağlıklı ve doğal görünen cilde sahip olabilmek için, ciltleri için birçok estetik amaleyat ve uygulamalrara başvurmaktaydı ve bıçak altına yatmaktaydı. Artık günümüzde bu pahalı estetik amaletiyatlarla bıçak altına yatmadan, üstelik, yan etkilerin hiçbirini getirmeden yüzünüzü oldukça etkin bir şekilde gençleştiren mucizevi kremler piyasada yer almaktadır. Artık bu kremler sayesinde geriye doğru yaşlancaksınız yani gençleşeceksiniz. Artık pahalı uygulamları bıçak altına yatmayı kenara bırakın çunki bunlar güzellik uğruna bir çok ters reaksiyonları ile karşı karşıya kalanını gördük. Bu mucize kremlerle ustelik hiçbir yan etkisi olmadan yaşlanamanın o etkilerini durdurarak bebeksi bir tene kavuşmak artık hayal değil. Sizleri de daha fazla sabırsızlandırmadan işte sizi gençliğinize döndürecek birbirinden etkili o mucizevi gençleştirici kremleri sizlerle buluşturuyoruz. Etkilerini görünce sizlerde gözlerinize inanmayacaksınız.

CRAYZ BEAUTIFUL  FACE CREME SCIENCE

Içığır açan muhteşem revolutıonary scıence krem adeta gençleşmeyi zamanı tersine çevirmeyi gerçeğe dönüştürdü. İçermiş olduğu sirtuin EX1  sayesinde cildin gençlik dolu canlılığı geri 2.jpgkazandırılıyor ve yaşlılığın belirtileri gözle görülür bir biçimde tamamen tersine çevriliyor.

 • Cildin yaşlanmaya bağlı o kırışıklık ve çizgileri 3-5 hafta gibi bir sürede yok ediyor.
 • Cildinizi yoğun stres ve zararlı dış etkenlere karşı oldukça etkin koruyor.
 • Cildinizin kendi doğal protein yapısına destek sağlayarak daha genç görünüm kazanmanızı sağlıyor.
 • Cildin kendi doğal protein yapısını destekliyor ve daha genç bir görünüm ortaya çıkarıyor.
 • High Molecular Weight Hyaluronic Acid to Replenish” Bu özel içerik saniyeler içerisinde cildin nemini üst seviyeye çıkarıp, kurumuş ve yerleşmiş çizgi ve kırışıklıkların dolmasını ve yumuşayarak kaybolmasını sağlıyor.

ESTEE LAUDER ÖZEL SET ÜRÜNÜ 

3.jpg Gözle görülür bir şekilde kırışıklıklarda azalmalar, yeniden kazanılan doğal parlaklık ve canlılık ve üstün bir şekilde nemini yeniden kazanmış sağlıklı bir cilt. Bu mucizevi krem çizgi ve kırışıklıkları gidermede normal ve karma cilt yapılarına göre dizayn edilmiştir. Bu mucize krem;

 • Cildin Ph değini korur
 • Cildi nemlendirerek besler
 • Kirden ve tıkalı gözeneklerden cildi arındırır
 • Cilde eleştikiyetlik katar
 • Yaşlananın olası etkilerini en aza indirir

 HYDRACTION – YILLARI TERSİNE

Dünyaca ünlü hydractıon krem, son yıllarda gençleştiren kremler arasında piyasa sürülen en etili kremlerden bir tanesi,aynı zamanda ödül alan mucizevi bir cilt bakım 4.jpgkremidir. Cildinizi yanlış duymadınız sadece 4 hafta gibi oldukça kısa bir sürede 5 yaş gençleştiriyor. Sizlere 5 yıl önce ki genç genç görünümünüze  garantisini vermekte olan oldukça etkili bir cilt kremidir.

 • Çizgi ve kırışıklıklar gözle görülür bir şekilde azalıyor.
 • Çok daha pürüzsüz, yumuşak ve capcanlı bir cilt ortaya çıkıyor.
 • Cildiniz eskiden olduğu gibi pürüzsüz görünümünü yeniden keşfediyor.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ