Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Aralık 2018

Anasayfa > Cilt Bakımı > Cildi canlandıran Lavantanın faydaları

Cildi canlandıran Lavantanın faydaları

Cildi canlandıran Lavantanın faydaları

Lavanta ferahlatıcı ve canlandırıcı etkisiyle cildinizi 10 yaş gençleştiren lavanta daha genç ve dinamik bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır. Cilde ve sağlığa faydası çok olan lavanta bitkisel çözümlerde de yer alır. Ağız kokusu ve parfümlerde kullanılan lavanta cildi rahatlatmaktadır. Cildi gerginleştirip gözenekleri sıkılaştıran lavanta doğal bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Antioksidan özelliğiyle de gözeneklerde olan mikropları öldürür, iltihapları söker, sivilce oluşumunu engeller ve siyah noktaları giderir. Maske şeklinde kullanıldığında da yüzünüzü güzelleştirecektir.

Lavantanın faydaları

1- Nemlendirici etkisiyle cilt kuruluğunu engelleyerek cildinizin güçlü kalmasını sağlayan lavanta genç ve güzel görünmenizi sağlar.Cildi canlandıran Lavantanın faydaları

2- Kan akışını hızlandıran lavanta cildi gerginleştirerek sarkmaları ortadan kaldıracak ve çekiciliğinize çekicilik katacaktır.

3- Ciltteki ölü hücreleri yenileyerek siyah noktaları engelleyecek ve kolajen liflerinin güçlenmesini sağlayacaktır.

4- Bulundurduğu vitamin ve mineraller sayesinde cilde gerekli olan vitamini sağlayarak cilde besleyen lavanta cilt bakımında önemli yer almaktadır.

Cildi canlandıran Lavantanın faydaları15- Darbe sonucu oluşan şiş ve kızarmaları en kısa zamanda yok eden lavanta yapıcı ve onarıcı etkisiyle de yaralara iyi gelir.

6- Güzel kokusuyla da parfüm haline getirebilecek olduğunuz lavanta ferahlatıcı ve özgüven verici kokuya sahip olmanızı sağlayacaktır.

7- Ağız kokusunda da önemli yer alan lavanta sigaradan dolayı meydana gelen ağız kokusuna ferahlatıcı etkisi sayesinde iyi gelmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz