Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2019

Anasayfa > Saç Bakımı > Boyalı saçlarınızı koruyan dört etkin koruyucu saç bakım ürünü

Boyalı saçlarınızı koruyan dört etkin koruyucu saç bakım ürünü

Boyalı saçlarınızı koruyan dört etkin koruyucu saç bakım ürünü

Yaz ayları gelince tatile çıkmadan önce bakımlarımı bir güzel dipten uca yaptıran saçlarımızı boyatıp oldukça şık ve de güzel olabilmek için çok aşırı uğraş vermektekiyiz. Tatil esnasında güneşin zararlı ışınlarından olsun deniz ve havuz suyundan olsun onca emek harcadığımız saçımızın rengi bir anda farklı bir renge dönüşebilir. Bu durumla eminiz ki hiçbir bayan karşı karşıya kalmak istemez neredeyse tam bir kabus gibi bir durumdur.Dış etmenlerden tahribata uğrayan saçlarımızın moralimizi bozmaması için tatil boyunca doğru ürünleri kullanmamız ve saçlarımızın bakımına dikkat etmemiz böyle sonuçlarla karşı karşıya kalmamanız için alınabilecek en iyi önlem olacaktır. Havuzda, denizde hem gönlümüzce serinleyebilir hem de güzelliğimizden taviz vermeyebiliriz. Nasıl mı? Sizlere önereceğim muhteşem saç bakım önerileri ile artık saçlarınızı daha etkin bir şekilde koruyabileceksiniz.

Batiste Dry Shampoo Hint of Colour, kuru şampuanboyalsaclar1

Saçlarınız çok ince ve gün içerisinde aşırı yağlanıyor mu? Kuru şampuanlar işte tam da bu noktada can simidi gibi imdadınıza yetişmektedir. Tabi ki yine seçiminizi boyalı saçlarla dost olan ürünlerden yana yapmalısınız. Batiste Dry Shampoo Hint of Colour kuru şampuan bu tarz saç yapısı olanlar için birebir idealdir. Öncelikle şişenizi güzelce bir salladıktan sonra 35 cm uzaklıktan sıkın ve parmak uçlarınızla saç diplerinize bir güzel yediriniz.

boyalsaclar2Aussie 3 Minute Miracle Colour Mate, saç bakım kremi

Saç renginizi koruyan muhteşem bir ürün. Renk canlandırıcı formüle ve yoğun kremsi bir yapısı olan Aussie 3 Minute Miracle Colour Mate bakım kremi, saç renginizi dış etmenlere karşı derinlemesine korumak için gerekli olan her şeyi bünyesinde bulundurmaktadır. Saçlarınızda aşırı kuruluğa neden olmaması için ürünü haftada sadece 1 kez kullanmalısınız.

Julien Farel Vitamin Restore, yapılandırıcı kremboyalsaclar3

Boyalı saçlar için özel olarak üretimi yapılan Julien Farel Vitamin Restore kremi, haftada bir kez normal şampuanınız ve saç kremlerinizin yerine bir kez kullanarak saçınızı güzelce bir durulayınız. İçinde bulundurmuş olduğu vitaminler sayesinde saçınıza ekstra parlaklık kazandıracak ve saç renginizi yenileyecek.

Fudge Colour Lock, şampuan ve saç kremi

boyalsaclar4Fudge Colour Lock şampuan ve saç kreminin en net ve belirgin özelliği saç boyanızın ömrüne ömür katmasıdır. İçerdiği bileşenler sayesinde saç boyanızı saçınıza hapseder ve bozulmasını zaman içinde deforme olmasını belirgin şekillerde engellemektedir. Daha kalıcı renk, akmayan boya ve kolay taranan saçlar için, ürünü saç kremiyle birlikte kullanmanızı öneririyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Sezin dedi ki:

    benim saçlarımda boya tutmuyor bu ürünleri nereden temin edebiliriz. normal bujiteri ve kozmetikçiler de var mıdır ?

Yorum Yaz

maltepe escort