12 Temmuz 2014

Basen inceltici kremler nelerdir?

Vücudunuzdaki basenleri bir türlü eritemiyormusunuz? Basenlerinizi eriten 1 numaralı kremler aşağıda verilmiştir.

Basen inceltici kremler nelerdir?

Çoğunlukla kilolu insanlarda görülen basenleri eritmenin en iyi yolu egzersiz ve kremlerdir. Hızlı kilo alıp veren insanların eritmekte en çok zorlandıkları bölge bacaklarıdır. Bacaklarda ki basenler en zor eriyen bölgelerdir. Bu bölgelerin erimesi içinde vücudumuza yardım etmemiz gerekiyor. Bu yardımı kremlerle yapabilirisiniz.

Basen incelten kremler

Matrigen PPC basen inceltici krem

Matrigen ppc kreminin ana maddesi olan bitkisel soyalar içindeki maddeler sayesinde sürüldüğü bölgenin MatrigenPPCbasenincelticikremiçerdiği yağları eritmektedir. Deriyi ve bir alt tabakayı sıkılaştıran bu krem tüm ciltlere uygulanabilir. Bu kremi günde en fazla 1 kere kullanmalısınız. 15 gün boyunca kullandığınız takdirde faydasınız göreceksiniz. Kremi sürdüğünüz bölgede kızarıklık ve yanma hissedebilirsiniz bu 5 dakika sürüp kendiliğinden geçecektir.

Matrigen PPC kreminin kullanışı

Bu kremi basen olan bölgeye yarım daire şeklinde masaj yaparak uygulayınız. Kremi iyice yedirdikten sonra 15 dakika bekleyiniz.

VoitLcarnitinebasenincelticikrem.jpg

En çok baldırlarda ve bel bölgesinde görülen basenlerde etkili olan bu krem ciltte olan fazla kremin erimesini sağlamaktadır. İçinde lavanta ve nane bulunan bu krem uygulandığı bölgedeki yağları eriterek sıkılaştırmaktadır.

Voit L carnitine kreminin kullanışı

Basen olan bölgeye günde 2 defa masaj şeklinde iyice kremi sürünüz ve 5 dakika bekleyiniz. Kremi 15 gün boyunca kullanınız farkı göreceksiniz.

Guarana basen inceltici kremlerGuaranabasenincelticikremler.jpg

Guarana bitkisinden yapılan bu krem basen bölgesinedki kan akışını hızlandırarak yağın yakılmasını sağlamaktadır. Basenleri incelttikten sonra da içine bulunan buğday yağıyla çatlakları kapatan bu krem tamamen doğaldır.

Guarana kreminin kullanışı

15 gün boyunca günde 1 defa yatmadan önce basen olan bölgeye bu kremden sürerek 15 günün sonunda basenlerinizin eridiğini göreceksiniz.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Hülya A. dedi ki:

    doğum sonrası basenlerim de genişleme oluştu guarana kullanıyorum yaklaşık 20 gündür henüz bir faydasını görmedim sizce değiştirmeli miyim.

YORUM YAZ