10 Mart 2014

Bal ve Elma Sirkesi Maskesi

Bal ve Elma Sirkesi Maskesi

Bal ve Elma Sirkesi Maskesi

Bal ve elma sirkesi maskesi içerisinde bulunan vitamin deposu malzemeler ile sivilceleri etkili biçimde yok etmektedir. Sivilceler ve sivilce lekeleri üzerinde etkili olan bal ve elma sirkesi maskesi her evde rahatlıkla yapılabilir. İçerisinde balın ve elmanın bulunması vücudun sıklıkla tükettiği ve ihtiyacı olduğu vitaminleri barındırır. Sivilce çıkan alanlar cilt hastalığına maruz kaldığı için hemen bal ve elma sirkesi maskesi uygulamanız faydalı olacaktır.

Bal ve elma maskesi birçok bayanın veya bayın kullanımları arasında yer almayabilir. Çünkü çok az yerde tarifi belirtilen maskesinin asıl yararları yazılmamıştır. Öncelikle gerekli olan vitaminleri sivilcelerin bulunduğu alana uygularsanız daha kesin çözüm alacağınızı bilmeniz gerekir. Sirke ve elmanın karışımı cilt hastalığı olan alanı yakarak yüzünüzü ferahlatacaktır. Sivilce maskeleri öncelikle ekonomik olarak ön plana çıkar daha sonra evde yapılması uygun olan maskeleri herkes dilediği zaman yaparak uygulayabilir. İşten geldiğinizde akşamdan akşama uygulamanız bile sivilcelerinize son derece etki edecektir. Bal ve elma sirkesinin oluşturduğu maskenin malzemelerini şu şekilde sıralayabiliriz; elma sirkesi, şeker, bal ve kuru çay dörtlüsünden oluşan kürün hazırlanışı; cam bir kabın içerisinde dört malzemenizi iyice karıştırın. Karıştığından emin olduğunuz malzemeleri daha sonra sivilce bölgelerine uygulayın. On veya on beş dakika beklettiğiniz kürü ılık su ile temizleyin. Haftada iki üç defa uyguladığınız maskenin sonucunu göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Maskeler birçok yönü ile bireylere etki edebilir. Sizde balın ve elmanın mucizesinden yararlanarak sivilcelerinizden hatta sivilce lekelerinizden kurtulabilirsiniz. Lazer ışınlarına para harcamak istemiyorsanız ve evinizde ekonomik biçimde maske yapmak istiyorsanız doğru adreste doğru tarifi aldığınızdan emin olabilirsiniz. Maskelerin sadece sivilcelerinizi geçireceğini düşünmeyin aynı zamanda cildinizi koruma altına da alacaklar.

Tüm Sivilce Maske Tarifleri için Tıklayın
Bal Maskesi Tarifi için Tıklayın
Çilek Maskesi Tarifi için Tıklayın
Aspirin Maskesi Tarifi için Tıklayın
Elma Sirkesi Maskesi Tarifi için Tıklayın
Yulaf Ezmesi ve Yoğurt Maskesi Tarifi için Tıklayın
Havuç Maskesi Tarifi için Tıklayın
Kivi Maskesi Tarifi için Tıklayın
Domates Maskesi Tarifi için Tıklayın
Kekik Suyu Tarifi için Tıklayın.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ