Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Eylül 2018

Anasayfa > Epilasyon > Bacaklara ağda ile epilasyon nasıl yapılır?

Bacaklara ağda ile epilasyon nasıl yapılır?

Bacaklara ağda ile epilasyon nasıl yapılır?

Geçmişten günümüze kadar olan sürede en çok tercih edinilen epilasyon türü olan ağda en etkili ve faydalı olanıdır. Diğer epilasyon türleri tüylerinizi tam olarak alamaz ve aldıktan sonra o bölgede tüyler artar. Tüyler arttığında sık sık epilasyon yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ağda tüyleri kökünde almakla birlikte batmış ve dönmüş tüyleri de almaktadır. Bu sayede de tüylerin azalmasını sağlamaktadır. Ağdanın tek kötü yanı acı verici olmasıdır. Diğer yönden oldukça yararlı ve etkilidir. Aynı zamanda kullanışlı olan ağda saatlerinizi almaz.

Ağda nasıl yapılır?

Malzemeler

  • Bir miktar ağda kâğıdı
  • 2 adet pamuklu kumaş
  • Bir miktar bebek yağı

Ağda kâğıdı ile nasıl ağda yapılır?

Ağdanın ilk katını epilasyon yapacak olduğunuz bölgeye ince bir şekilde sürünüz. Bu kâğıdı bir kere sürecek olduğunuzdan dolayı sürdüğünBacaklara ağda ile epilasyon nasıl yapılırüz bölgeden çekerken kolayca çekmek için hangi elinizi kullanıyorsanız o tarafa doğru sürmeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Ağda kağıdı yapışkan olduğu için ilk çekişte çıkmaz ve acı çekersiniz. Bu yüzden ağdanın üzerine çekmeden önce bebek yağı sürmelisiniz. Sürdükten sonra ağda kâğıdını bacağınıza bastırarak 5 dakika boyunca bekleyiniz. Bekledikten sonra ağda kâğıdını acımayacağınız şekilde çekmeye çalışınız. Ağdadan geriye kalan izleri su ile temizleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Nil B. dedi ki:

    ağda kadar acı veren bişey var mı lazer le sorunlarınızdan kurtulun ara ara çıkanlar içinde tüy dökücü bitkisel kremler kullanın.

Yorum Yaz