Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Eylül 2018

Anasayfa > Cilt Bakımı > acnegen

acnegen

acnegen

Sivilce Kurutmak için ne yapmalı

Sivilce, en çok görülen cilt hastalıklarından biridir. Sivilce Sebepleri, hormonal, stress, cilt yapısı ve beslenme baştadır. Sivilce Tedavisine başlamadan önce, sebepleri iyi araştırılmalıdır. Sebebi bulduktan sonra, sebebi ortadan kaldırırak sivilcelerden kurtulmak için ilk adımı atmalıyız. Ardından tedaviye geçebiliriz.

Sivilce Kurutma için bir çok yöntem vardır. Bunların başında Doğal ve tıbbı yöntemlerdir. Eğer Sivilce probleminiz doktora gidecek kadar büyük değil ise, evde yapılacak sivilce tedavileri ile sivilcelerden kurtulabilirsiniz. Doğal Sivilce Maskelerini evde kolayca yapabilirsiniz. Limon, Asprin, Yoğurt, Salata, Elma, Bal vs. gibi çeşitli doğal ürünlerle yapılan Cilt Maskeleri vardır.  Cilt maskelerini düzenli uygularsanız başarılı sonuç alabilirsiniz. Cilt Maskeleri içinde en etkili olanı ise Sivilce için Pudra Maskesidir.

Doğal yöntemler ile başarısız olduysanız, cilt hekimine gitmek için daha fazla vakit kaybetmeyin. Genetik, Hormonal, Mikrotik bir rahatsızlığınız olabilir. Bunun da teşhisini en iyi Cildiye uzmanı koyacaktır. Cildiye uzmanı sadece sivilce için değil, sivilce izi siyah nokta, su çiçeği, güneş yanığı gibi şikayetlerle de gidebilirsiniz. Cilt uzmanları da Sivilce için, doğal çözümler, cilt maskeleri, sivilce maskeleri önerebilmektedir.

Rahatsızlığın boyuta göre çeşitli Sivilce ilaçları, Sivilce Kremleri de vardır. Çeşitli markalar mevcuttur, yalnız bunu cilt uzmanına danışarak almanız kesinlikle gereklidir. Roaccutane mı İmex krem mi kullanacağınıza kendiniz karar veremezsiniz.

Acnegen

 

ise, en çok aranan sivilce ilacıdır.

Kısaca,
Temiz ve pürüzsüz bir cilt için,
Beslenmenize,
Psikolojinize,
Cilt temizliğinize,
Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Sağlıklı ve temiz bir cilte sahip olmanız dileğiyle.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz