Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2019

Anasayfa > Makyaj ve Parfüm > 5 dakikada gece makyajı nasıl yapılır?

5 dakikada gece makyajı nasıl yapılır?

5 dakikada gece makyajı nasıl yapılır?

En güzel gecelerde titizlikle uygulanan bir makyajdır.  Gece makyajının doğru yapmanızın yanı sıra gün içi uykunuzu almanız gerekiyor ve dinlenmiş bir cilt ile geceye katılmanız gerekiyor. Önemli olan bir diğer nokta ise gecenin konseptidir.  Her ne kadar geceye bağlı makyaj seçimleri yapılsa da çoğunluk ile sadeliği seçmenizi öneririz. Çünkü birçok makyaj çeşitlerinden daha modern ve güzel durur. Gece makyajında merak ettiklerinizi ve uygulanışını sizler için derleyip toparladık.

Gece Makyajı Nasıl Yapılır?

Koyu gece makyajlarında gözlere vurgulu renkler kullanılmalıdır. Bu renkleri kullanarak gözlere daha fazla dikkat ve hoş görünür.

1-) Ten Makyajı olarak cildinizde olan ilk fondöten ve kapatıcı uygulayarak cildimizde kız5dakikadagecemakyajnaslyaplrarıklık ve sivilce var ise onları kapatırız. Eğer herhangi bir leke yok ise sadece fondöten uygulayarak diğer adımlara geçilebilir. Pudra kullanarak gece boyunca cildinizde oluşabilecek yağlanmanın önüne geçebilirsiniz.  Eğer bronz bir tene sahip olarak görünmek istiyorsanız bronz pudra kullanabilirsiniz.

2-) Kullanacağınız allık elmacık kemiklerini daha parlak görünmesine neden olur.  Fazla bir allık uygulandıgında cildinizi yağlı da gösterebilir dikkat etmenizi öneririz.

3-) Dudaklar için en çok cazip edilen renk kırmızıdır.  Bizce kırmızı ruj süren bir bayanın dikkat çekmemesi mümkün değildir. Bunun yanı sıra mor ve borda renki rujlar da dudaklarda çok güzel durmaktadır. Bu makyajın kalıcı olması açısından dudak kalemi ile üzerinden geçebilirsiniz.

4-) Göz Makyajı oldukça önemlidir. Bize kalsa cılğınca bir makyaj ve takma kirpik ile süsleyebiliriz.  Takma kirpik gece için ideal bir seçim olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

maltepe escort