Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Kasım 2019

Anasayfa > Makyaj ve Parfüm > 2016 Moda Saç Renkleri

2016 Moda Saç Renkleri

2016 Moda Saç Renkleri

Kadınlara en kötü durumlarında bile iyi gelebilen iki durumdan biri alışveriş yapmak diğeri ise saçları ile ilgilenmektir. Buna sebep kendini iyi hissedebilmektir. Kimi zaman şekli ile kimi zaman ise rengiyle oynamak kadınlara her daim iyi gelir.

Saç renginde moda denilince akla her sene hemen hemen farklı bir şey gelir. 2016 saç trendlerinde ise durum çok da farklı değildir.

Boyu her ne olursa olsun bu sene düz renkler ve doğal kaş renginize yakın renkler tercihiniz olmalı, şayet buğday tenliyseniz kahve ve bakır tonları saç rengi değiştirme tercihiniz olabilir.

2016 moda saç renklerinden biri de küllü soğan kabuğu, ya da fındık kabuğu, tarçın tonlarıdır. Bir de beyaz bir tene sahip iseniz muazzam bir görsel şölene hazırlıklı olmalısınız.

Saç rengi modellerinde sayfa sayfa gezinip hala bir şey bulamadığınızdan yakınıyorsanız ve 2016 saç rengi trendleri bana uymaz diyorsanız, ama hala bir saç renginde değişiklik yapmak ise niyetiniz ve cesaretiniz yok ise gözlerinizi alıştırmak adına kendi renginizden bir kaç ton açık gölgeler attırabilir, kahkül ya da perçem kestirerek 2016 saç modasını yakalamış olursunuz.

Şayet marjinal bir hava estirmekten yana ise gönlünüz 2016 marjinal saç renklerinde moda ise bu sene deniz tonlarından yana, mavi ve yeşilin mat tonlarından yapılan küllü karışımlar hem sizi oldukça cool gösterecek hem de dilediğiniz tarzı yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Orta yaş üzereyim marjinallikle işim yok ama 2016 saç renkleri benim için de olmalı diyorsanız, ve beyazlarım çok çıkıyor kapatmak zor oluyor diyorsanız da küllü sarı, beyaza yakın platin sarı, ya da gümüş sarısı tam da size göre, beyazlarla karışsa bile kolaylıkla ayırt edilemeyecektir.

Erkeksi modellerden hoşlanıyor, maskülen görünmek istiyor iseniz, kısa saçlarınızda koyu tonları tercih edin, Çikolata kahve ve mavi siyah sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. 2016 saç trendlerinde herkese uygun bir saç rengi modası söz konusu.

Sizlere saç renkleri kartelasından 2016 moda saç renkleri örnekleri vermeye çalıştık.

Saç bakımı ve saç renkleri ile ilgili önerilere buradan ulaşabilirsiniz.

http://www.ciltonik.com/dogal-sac-uzatma-yontemleri/

http://www.ciltonik.com/evde-dogal-yollarla-sac-rengi-nasil-acilir/

http://www.ciltonik.com/sac-boyalari-ve-sac-boyasi-renkleri/

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

maltepe escort